fbpx

5 рис, які роблять жінку неповторною в очах чоловіка

Так уже повелося, що жінки, які перебувають у пошуку другої половинки, щосили намагаються виглядати якомога краще. На жаль, більшість робить ставку зовсім не на ту красу, яка здатна залучити нормального чоловіка для тривалих і серйозних відносин.

Стильний одяг, хороший макіяж і високі підбори – все це, звичайно ж, потрібно, але якщо зосереджуватися лише на зовнішній вигляд, істина залишиться прихованою і недооціненою.

Вважається, що «чоловіки люблять очима», тобто є істотами візуальними. Незважаючи на це, тебе може дуже сильно здивувати, що саме здатне залучити й утримати представника сильної статі в довгостроковій перспективі.

5 якостей, які дозволять стати чарівною і привабливою в очах будь-якого чоловіка.

Безневинна чистота

В наші дні навряд чи знайдеться жінка, яка виходить заміж незaйманою. Але чистoта і непoрочність все ще залишаються дуже привабливими для чоловіків. У дитинстві ця природна чарівність присутня у всіх дітей (особливо – у дівчаток).

З віком ця риса у більшості притупляється, а деякими і зовсім втрачається. Тому вона і цінується так високо.

Крім того, багато чоловіків часто не хочуть відкривати свою душу перед жінками, з якими знайомляться, якщо в минулому у них були відносини, які заподіяли біль.

Так ось – щира невинність миттєво розчиняє будь-який емоційний блок. У чоловіка в природному порядку відпадає необхідність захищатися, коли він бачить перед собою воістину чисту істота.

Безневинна чистота – ключ до будь-якого серця, допомагає миттєво створювати нові емоційні зв’язки.

Тобі не обов’язково бути незaйманою, щоб володіти цією рисою. Потрібно всього лише «приміряти» образ невинності і зробити його частиною себе. Правда, для цього знадобляться або хороші акторські здібності, або щира доброта, – інакше чоловік може відчути нещирість і твої старання дадуть ефект, прямо протилежний бажаному.

Ласкава ніжність

Якби ти змогла заглядати в свідомість нормальних чоловіків, щоб дізнаватися, чого вони хочуть від супутниці життя, то напевно найчастіше зустрічала б комбінацію «ніжність + турбота».

Багато чоловіків втомилися від владних жінок, а також від тих, які тільки те й роблять, що скаржаться на життя. Так, представники сильної статі просто хочуть, щоб поряд була мила, приємна, уважна й ласкава споріднена душа.

Незалежно від того, наскільки успішний чоловік, він завжди хоче, щоб його цінували.

Жінка, яка мило і, головне, щиро сміється над його жартами, а також знає, як правильно торкатися до його тіла, – ось хто потрібен більшості чоловіків в якості берегині домашнього вогнища.

По факту ця риса є продовженням попередньої – душевна чистота сприяє прояву доброти, яка у відносинах з коханим чоловіком переростає в турботу, а якщо мова йде про фізичну взаємодію – в ніжність.

Знову ж таки, цю рису, як і невинність, складно підробити, якщо її у тебе спочатку немає. Можна лише розвинути вже наявні зачатки.

І ще один момент – стати доброю /ніжною/ ласкавою, проживаючи під гаслом «Всі мужики – козли!», Навряд чи вийде.

Впевненість в собі

У кожного чоловіка є свої переваги щодо привабливості жіночого тіла і рис обличчя. Але не тільки від входження в певну чоловіком категорію «В моєму смаку» залежить, сподобаєшся ти йому чи ні.

Всупереч поширеним переконанням, чарівність жінки прямо пропорційна не тільки ступеню її краси, а й тому, наскільки вона задоволена собою.

На жаль, дуже багато жінок страждають комплексом неповноцінності, який розвинувся через сумніви в привабливості власного тіла.

Сором змушує жінок емоційно закриватися, блокувати свою сeксуальність і часом навіть обмежувати себе в задоволенні фізіологічних потреб (відмова від сeксу).

Все це накладає свій відбиток на образ, котрий постає перед поглядом чоловіка. Такі жінки сприймаються як нудні, малоприємні в спілкуванні і далекі від сeксуальності.

Впевненість є одним з найсeксyальніших якостей як для чоловіків, так і для жінок. Жінка, яка відчуває себе королевою, буде такою і в очах чоловіка. Віра в свою красу творить чудеса – вона змушує чоловіків захоплюватися.

Що робити, якщо з упевненістю у тебе проблеми? Звичайно ж, потрібно почати працювати над підвищенням самооцінки. Почни з щоденних установок перед дзеркалом в стилі «Я – найчарівніша і найпривабливіша. У мене гарне тіло», почитай книжки і відвідай тренінги по темі.

Баланс «загадки» і «відкритої книги»

Ти напевно чула про те, що чоловіки за своєю природою – мисливці. Їм подобається отримувати щось унікальне, єдине в своєму роді, те, що інші не можуть отримати.

Частково це так, але в довгостроковій перспективі образ «дефіцитного товару» не працює.

Згоден, на початку відносин ти зможеш бути загадкою, але залишишся ти такий через 10 років? Ні, тебе розгадають!

Зайва унікальність також може притягнути чоловіка, який дуже любить розгадувати загадки. Мета цього підтипу, як ти вже зрозуміла, не забезпечувати, а розгадувати.

Ще одна небезпека такої поведінки – заплутати чоловіка, поставити в положення сапера на мінному полі, який не знає, де і коли буде вибух.

Я не кажу, що треба ставати «звичайною» і передбачуваною, тут потрібен баланс. Баланс між «загадкою» і «прочитаною книгою».

І не забувай: залучаючи чоловіка на загадку, ти залучаєш його не на себе, а на маску!

Променисте сяйво

Ця риса найцінніша і найважче піддається опису. Вона невловима і, на відміну від чотирьох попередніх, її неможливо підробити.

Йдеться про те сяйво, яке наповнює кімнату, коли в неї входить усміхнена жінка. Вона випромінює радість, любов, щастя. У променях цього сяйва хочеться грітися, як в променях весняного сонця.

Так сяють жінки, які закохані. Такі промені поширюють жінки після ночі пристрасного кохання. Так світяться щасливі мами, які обожнюють своїх дітей.

Жіноче сяйво – це справжній скарб, якого, як здається часом, не гідний цей жорстокий світ. Ця риса, від якої чоловіки просто мліють. Але, на жаль, далеко не всі жінки здатні його випромінювати: емоційне самоблокування – основна причина цього.

Автор: Ярослав Самойлов

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

You cannot copy content of this page