5 серйозних причин не виходити заміж в травні: а ви згодні?

З давніх-давен у народі існує повір’я, що ті хто одружуються в травні, будуть все життя маятися. Чи справді є причини не робити весілля в травні і чому?

Безумовно, найголовніше в заміжжі або одруженні не те в яку пору року було зігране весілля, а кого ви вибрали собі в супутники життя.

І все ж в народній мудрості є своє раціональне зерно. Отже, чому краще не призначати дату весілля на останній місяць весни?

Народні прикмети. Народні прикмети говорять про травневі весілля так: «Добрі люди в травні не одружуються», «Радий би одружитися, та травень не велить». Також вважається, що той хто одружується в травні незабаром побачить зраду у власному домі. Народні прикмети виникли завдяки мудрості і спостережливості наших предків і мали під собою якесь обгрунтування.

Підсвідомість. Звичайно, можна відмахнутися від повір’їв і сказати, що це все бабусині казки і ви взагалі не вірите в прикмети. Навіть якщо це так, у вашій підсвідомості може оселитися маленький черв’ячок сумнівів, що буде точити вас зсередини, програмуючи на те, що ваш шлюб в групі ризику.

Весілля один з ключових поворотних моментів в житті людини, від якого залежить те, як складеться його подальша доля. Так чи варто спочатку програмувати себе на невдачу?

Їжа для злuх язиків. Навіть якщо ви не замислювалися про те, що травень неблагополучний місяць для вступу в шлюб. Вам про це неодмінно нагадають. Ви втомитеся пояснювати друзям своє рішення і виправдовуватися перед родичами. Ця тема буде підніматися в кожній розмові про ваше весілля. Найбільш лояльні скажуть вам про те, що робите ви правильно, так як і вони не вірять в цю нісенітницю, більш забобонні – почнуть вас просто відмовляти і розповідати cтрaшилки.

Біологічний аспект. Травень – місяць, коли все стрімко змінюється і розквітає. З різкими змінами пов’язані деякі біологічні аспекти – наприклад, скачки атмосферного тиску або різкі зміни температури повітря. Саме тому можливо пoгіршeння самопочуття і перепади настрою, особливо у жінок, які більш метеочутливі. Тому це не найкращий час одружуватися.

Читайте також: 5 найсильніших оберегів в узорах української вишивки (фото)

Психологічний аспект. Літо ми сприймаємо як довгоочікуваний час канікул і відпусток, свободи і подорожей. Це не найкращий час для будь-яких серйозних починань і зобов’язань. Влітку не хочеться займатися облаштуванням побуту і пошуком компромісів в спілкуванні. Чи не краще провести літо по можливості безтурботно, а запланувати весілля на його кінець – в серпні?

І все ж, незважаючи на всі ці застереження – якщо ви впевнені, що зустріли свою людину, з якою хочете провести ще багато щасливих років і твердо вирішили одружитися, щоб не загубити його. Щастя вам і любові!

Джерело.