5 січня цим 5 знакам Зодіаку неодмінно поталанить у всіх сферах життя. Ви відчуватимете внутрішню гармонію та велику впевненість у власних силах

Близнюки

Сьогодні Ви станете схоже на яскравий спалах, оскільки від Вас будуть виходити світло та енергія. Майте на увазі, що спалах може дуже швидко згаснути при дотику до деяких елементів, і будьте обережні. Постарайтеся довше виблискувати і не роззявляти рота на чужий коровай. Якщо Ви все зробите правильно, Ваші думки та ідеї стануть початком багатьох нових проектів, але не беріть все на себе та поділіться славою з оточуючими людьми. У цей день вигоди від вашої геніальності ви отримаєте менше, ніж хтось інший.

Діва

Ви твердо вірите у свої сили та впевнені у правильності кожного свого кроку. Якщо Ви берете участь сьогодні в якійсь конкурентній боротьбі, то зможете легко подолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Ви спритно прораховуєте всі ходи, викликаючи у супротивників повне здивування. Проте будьте обережні і не святкуйте перемогу, доки вона остаточно не опинилася у Ваших руках. На жаль, далеко не завжди виграє найсильніший, тому те, що Ви краще за своїх конкурентів, ще не дає жодних гарантій.

Скорпіон

Сьогодні Ви трохи здивуєтеся, коли зайшовши до якогось приміщення, почуєте, як хтось навмисне голосно говорить про Вас приємні речі. Ця людина буде розхвалювати Ваше вміння одягатися, або ж стверджувати, що ніколи не зустрічав нікого розумнішого за Вас. Може він чекає від Вас якоїсь послуги? Чи хоче попросити у позику грошей? Навряд чи. Схоже, він дійсно Вами захоплюється, і дуже хотів би, щоб і Ви гідно оцінили його. Настав час звикати до такого обожнювання з боку оточуючих – незабаром кількість Ваших шанувальників зросте в рази.

Козеріг

Все, що від Вас сьогодні вимагається – отримувати від життя максимум задоволення! Однак не думайте, що веселощі не потребують жодних зусиль з Вашого боку. Це не так. Вам доведеться у всьому виявляти ініціативу. Багато хто з оточуючих зайнятий своїми справами і зовсім не бажає до Вас приєднуватися, і Вам доведеться зробити все можливе, щоб витягти їх з дому. Покажіть їм, що вони можуть втратити, якщо так і не наважаться відкласти убік весь свій клопіт.

Риби

Вам просто необхідно переглянути свій спосіб життя, незважаючи на те, як сильно Ви не любите це робити. Час і гроші, якими Ви розкидаєтеся ліворуч і праворуч, мають дивну властивість закінчуватися, особливо в найнесподіваніші моменти. Тож настав час звернути на ці ресурси свою пильну увагу. Намагайтеся витрачати якнайменше, а всі доручені Вам завдання виконувати в максимально стислі терміни. Ви самі здивуєтеся тому, що здатні.