fbpx

5 способів доторкунутися до чоловічої душі і залишитися в серці назавжди

Це список того, що жінка може зробити, щоб доторкнутися моєї душу. І хоча це досить суб’єктивно, думаю, багато чоловіків хочуть того ж.

Жінка, яка звертає увагу на ці моменти – та, з якою я хочу бути. Отже:

1. Вона повинна пізнавати мене.
Один з найбільших подарунків, який ми можемо дати людині – це бути поруч, цілком і повністю. Слухати, спостерігати, показувати, що я бачу і намагаюся зрозуміти людину, цінувати його і те, що він робить. При такій увазі жінка розквітає на очах.

Але і чоловікам теж потрібна така участь. Якщо ви хочете запасти йому в душу, тоді намагайтеся пізнати його – побачити, почути, і дати йому знати, що ви його бачите, бачите його душу.

Читайте також: “Здрастуй, старість, я твоя” – готувалася до найгіршого, а треба було до пoлoгів

Ви можете здивуватися, який рівень душевної близькості і ніжності це викличе у нього.

2. Вона повинна насолоджуватися тим, що і як я роблю.
Для чоловіка найбільша радість – це використовувати своє тіло, силу, навички та вміння, щоб зробити щось. Може, він готує вечерю, займається спортом або просто переставляє меблі – спостерігайте за ним, показуйте, що вам це подобається. Говоріть йому, що він сeксyальний, коли робить щось. Чоловікам дуже не вистачає компліментів.

3. Вона повинна говорити, як я на неї впливаю.
Якщо у неї метелики в животі, коли вона поруч зі мною, якщо її серце б’ється частіше, коли я щось говорю або роблю, якщо її завoдять мої поцілунки – тоді нехай скаже мені про це. Вона повинна говорити про свої почуття, коли поруч зі мною, і я буду відчувати себе ближче. Мені потрібно знати, що я щось значу, і тоді я буду пам’ятати це кожну мить поруч з нею.

4. Вона повинна бути поруч в усі часи.
Не завжди буде добре, і в важкі моменти чоловіки зазвичай схильні тікати «в свою печеру». Суспільство вчить нас вирішувати всі проблеми самостійно. Але якщо жінка дійсно переживає, то вона не повинна залишати його одного. Не обов’язково намагатися допомогти і лізти з порадами, але просто проявляти турботу і увагу.

Чоловік може мовчати і не хотіти говорити про свої проблеми. Але це зовсім не означає, що він не хоче бачити жінку поруч. Навпаки, він хоче знати, що вона буде поруч, навіть якщо він не з усім справляється. Якщо вона залишиться з ним, якщо покаже, що це нормально – іноді бути слабким, то він відкриє їй свою душу.

Інколи це нелегко і потрібно терпіння, але воно винагороджується.

5. Вона повинна цікавитися моїми захопленнями.
Так, чоловік і жінка сприймають світ по-різному, і це прекрасно. Жіночий світ більш чуттєвий, тонкий і динамічний, швидко мінливий. Чоловікові важко його швидко зрозуміти.

Але він буде старатися, якщо побачить, що і його жінка цікавиться його чоловічим світом. Ставте питання, просіть його пояснити вам щось, скажімо,в  екстрімі, бойових мистецтвах або автомобілях – і ви здивуєтеся, наскільки він зміниться!

Джерело.

You cannot copy content of this page