5 способів поліпшити своє життя за один день

Ваші світовідчуття і настрій безпосередньо впливають на удачу у всіх сферах життя. І оскільки можна поміняти свої думки, цілком реально змінити життя в цілому.

Якщо у вашому житті настала чорна смуга, потрібно приймати це розсудливо. Важливо визначити причини появи проблем, тому що так буде простіше розібратися з їх наслідками. Поліпшити своє життя можна навіть за день. Звичайно, результати будуть помітні не відразу, але це краще, ніж сидіти і чекати біля моря погоди. Експерти підкажуть план дій.

Що впливає на якість життя найбільше
Перше – це ваші думки. Вони визначають вашу енергетику, а значить, і ваше життя, ваше майбутнє і сьогодення. Думки можна змінити за одну хвилину, але проблема полягає в тому, щоб утримувати позитивний стан як можна довше. Наприклад, ви можете почати думати, що все добре, але потім, через п’ять хвилин, знову прийти до думки, що ви невдаха або на вас чорна мітка долі.

Важливо розуміти, що є така річ, як програми свідомості. Коли думки застоюються в голові, вигнати їх звідти складно. Ці негативні думки називаються вірусами. Позитивні програми встановлюються набагато складніше – адже для цього необхідні величезна сила волі і бажання.

Друге – ваше самопочуття. Чим менше у вас хвороб, тим краще ви себе відчуваєте, тим краще ваше життя в цілому. Щоб тіло було в тонусі, потрібно його берегти, займатися фізичними навантаженнями, стежити за харчуванням і режимом сну.

Третє – це ваше оточення. Якщо ви хочете, щоб все змінилося накраще, почніть себе оточувати речами або людьми з нового світу. Якщо ви хочете кинути курити, потрібно більше спілкуватися з тими, хто цього не робить. Коли вам хочеться заробляти більше, треба придивитися до цілеспрямованих і успішних друзів.

Четверте – наявність мети. Якщо ви не маєте ніяких цілей, то і в житті буде повний хаос. Хоча б локальні цілі повинні бути присутніми завжди. Що ще важливіше – це ваш рух до них. Мало просто мати мрію, потрібно щось робити для того, щоб скорочувати відстань до неї.

Як поліпшити своє життя

Поставте перед собою мету. Мета може бути будь-яка. «Змінити життя» – це вже мета, але потрібно трохи більше конкретики. Наприклад, заробити на машину, знайти друга, знайти кохання. Цей список можна продовжувати до нескінченності. Визначтеся з тим, що вам зараз необхідно найбільше. Це і є ваша мета. Тепер ви знаєте, навіщо ви живете. Якщо мети немає, то це і є ваша основна задача – знайти те, заради чого варто жити і розвиватися, знайти натхнення і смак до життя.

Почніть посміхатися і думати про хороше. Згадуйте щось хороше з минулого, помічайте більше позитивних речей в навколишньому світі. Женіть геть всі негативні думки, стpaхи і сумніви. Частіше дивіться в дзеркало і посміхайтеся – це найпотужніший прийом, щоб кожен день ставав кращим за попередній. Позитивні установки і афірмації на успіх – ось те, що вам зараз необхідно. Почніть вже сьогодні говорити собі частіше, що ви гідні щастя, що ви сильні і непохитні.

Читайте також: 7 ваших щоденних вчинків, які заважають змінити життя на краще

Перервіть непотрібні відносини. У багатьох з нас є люди, які заряджають нас негативом і змушують робити дурниці, йти неправильним шляхом. Якщо у вашому оточенні є хтось, через кого ви не можете кинути шкідливу звичку, прийшла пора попрощатися з цією людиною. Не бійтеся вимушеної самотності і засудження з боку тих, хто вважатиме вас поганою людиною. Ви хочете щастя для себе. Ніхто не хоче цього більше, ніж ви самі. З цього дня ваше життя змінюється.

Почніть думати про здоров’я. Вийдіть на вулицю і почніть просто гуляти по півгодини в день, якщо у вас труднощі з навантаженнями. Потім спробуйте бігати, почніть займатися тим, про що мрієте – силовими тренуваннями, танцями, єдиноборствами і так далі. Причина, по якій у вас щось може не вийти, – відходження від плану. Ні в якому разі не пропускайте пробіжку або ходьбу. Це ваш пріоритет, ваша основна задача.

Щоб виробити позитивну звичку, потрібно приблизно три тижні. Рівно стільки ж необхідно, щоб позбутися від шкідливої звички. Кидайте сьогодні ж палити, пити і харчуватися фастфудом. Прямо зараз скажіть собі, що разом з новим днем почнеться нове життя.

Шукайте мотивацію. Уже сьогодні постарайтеся знайти для себе якусь книгу по психології або мотивуючий твір. Можете подивитися мотивують ролики в інтернеті або інтерв’ю з талановитими людьми. Цікавтеся біографією людей, які досягли всього з нічого. Це подарує вам величезну мотивацію. Ніхто не був народжений ідеальним, і ви теж можете зліпити себе самі. У це потрібно лише повірити. Чим раніше ви це зробите, тим краще.

Джерело.