fbpx

7 ваших щоденних вчинків, які заважають змінити життя на краще

Часто можна почути, що для того щоб досягти чогось у кар’єрі, бізнесі, творчості і особистому житті, потрібно чітко уявляти свою мету. А потім скласти список дій, які крок за кроком приведуть вас до бажаного результату.

Щоб змінити життя на краще потрібно позбутися від щоденних негативних повторюваних думок і дій. Це зробити не так складно, якщо їх відстежити. Подумайте, що заважає вам на шляху до успіху. Для початку пропонуємо вам свій список речей, які заважають позитивним змінам на життєвому шляху.

Жити чужим життям

Ви витрачаєте багато часу на перегляд серіалів, відвідування соцмереж, стежите за особистим життям знаменитостей і політиків. Навіщо вам потрібне чуже життя? А ваше в цей час минає. Замість того, щоб дивитися на всі боки зосередьтеся на близьких вам людям, рідних, друзях, партнерів по бізнесу – на всіх тих, хто має відношення до вашого реального життя, а не створює ілюзію.

Думати про майбутнє або про минуле

Життя – це те що відбувається з нами зараз, ця мить ніколи не повториться. І замість того, щоб відчувати, що відбувається в повній мірі, як правило, ми плануємо майбутнє або згадуємо минуле. Наприклад, замість того, щоб насолоджуватися масажем, ми думаємо, що приготувати сьогодні на вечерю. Відстежуйте такі моменти і повертайте себе в сьогодення.

Давати відстрочку рішенням

Часто в житті нам доводиться приймати рішення. Тільки так ми можемо брати на себе відповідальність за своє життя, а не давати можливість комусь керувати ним. Але прийняти рішення буває непросто, і ми відкладаємо його на потім. Перебуваючи через це в «підвішеному” не ресурсному стані.

Читайте також: 7 речей, про які чоловік ніколи не має право вас просити

Купувати те, що вам не потрібно

Не варто витрачати гроші на статусні речі або соту річ в гардеробі тільки для того, щоб комусь щось довести. Споживче товариство, в якому ми живемо намагається змусити думати нас, що щастя полягає у володінні і постійному придбанні нових речей. Коли ми зайняті творчістю, роботою, закохані нам зовсім не хочеться йти на шопінг. Адже насправді таким чином ми намагається купити емоцію, заповнити свою внутрішню порожнечу. Тому перш, ніж щось купити подумайте, чи дійсно вам потрібна ця річ, чи суспільство просто переконує мене бути незадоволеним тим, що у мене є зараз?

Говорити «так», коли хочеться сказати «ні»

Не беріть на себе відповідальність до якої ви не готові, не вирішуйте чужі проблеми просто з ввічливості, тому що ви не змогли сказати «ні». Вміти говорити «ні» тому, що ви насправді не хочете робити, також важливо, як і зважитися сказати «так» чомусь новому і бажаного.

Пліткувати

Плітки і порожні розмови забирають у нас безліч енергії, яку ми могли б витратити на свій розвиток. Подумайте, що змушує вас говорити про людину погано за її спиною. Швидше за все це бажання виглядати краще на її фоні. Спробуйте менше засуджувати інших, ставитися до них більш терпимо, давати оточуючим право на слабкості і недоліки, адже всі ми недосконалі.

Заповнювати щохвилини активністю

Подивіться стрічки в соцмережах: виставки, семінари, марафони і заходи. І що в цьому поганого, запитаєте ви. Нічого, але часто замість того, щоб вирішувати реальні завдання в своєму житті, ми створюємо навколо себе ілюзію руху. «Як я нічого не роблю для того, щоб чогось досягти? Подивіться який я активний!».

Не бійтеся бездіяльності. Вона необхідна нам для фізичного та емоційного відпочинку, а також роздумів і аналізу того, що відбувається. Ідеальний продуктивний день виглядає так: активність, короткий відпочинок, активність, короткий відпочинок і так далі. Швидше до мети приходить не той, хто безперервно біжить, а той хто вибрав правильний шлях.

Джерело.

You cannot copy content of this page