fbpx
Культура,  Поради

5 способів вийти на зв’язок зі своїм янголом-охоронцем і спілкуватися з ним

Кожен день наш заступник посилає нам знаки, більшість з яких ми просто не помічаємо. Але ж трохи чуйності і сприйнятливості і ми могли б уникнути багатьох помилок у житті. Ось кілька порад як спілкуватися зі своїм янголом-охоронцем.

Звертайте увагу на те, що відбувається навколо. У суєті ми рідко дивимося по сторонах і звертаємо увагу на дрібниці. А даремно. Адже янгол надсилає нам підказки та застереження, яких ми не помічаємо. Ми часто схильні звинувачувати в своїх бідах інших і не звертати увагу на те як наші думки і дії впливають на наше життя. Будьте уважніше і слухайте інтуїцію.

Частіше говоріть зі своїм янголом-охоронцем. Це можна робити вголос або про себе. Дякуйте його за допомогу, запитуйте поради, розповідайте про свої успіхи та невдачі.

Думайте про хороше. Намагайтеся дивитися позитивно на світ і бачити в будь-якій ситуації можливість. А ще озирніться навколо, можливо хтось потребує вашої допомоги. Робіть більше добрих справ щиро й безкорисливо і спілкуватися з Ангелом стане простіше.

Читайте також: 5 ознак, які допоможуть зрозуміти, що янгол-охоронець знаходиться поруч з вами

Звертайте увагу на сни. Часто Ангел відправляє нам повідомлення саме коли ми спимо і найбільш сприйнятливі.

Радьтеся з янголом-охоронцем. Наприклад, коли ви відчуваєте складності в ухваленні рішення, відверто розкажіть з вечора про свою проблему заступнику. Не прикрашайте і не намагайтеся здаватися краще, ніж ви є. Попросіть його дати вам на наступний день знак, як правильно вчинити. Протягом дня займайтеся своїми звичними справами, але будьте уважні. Знаком може бути кинута фраза незнайомої людини, картинка в журналі, заголовок рекламної вивіски – все, що завгодно. Побачивши його ви відразу відчуєте, що це підказка.

Джерело.

You cannot copy content of this page