5 типових помилок, які роблять усі незаміжні жінки

5 типових помилок усіх незаміжніх жінок.Джерело:

Часом знайти свою другу половину буває дуже нелегко. Можна посилатися на те, що хороших чоловіків не залишилося або всіх нормальних уже розібрали, а часом причина криється в самій дівчині, яка заздрячи, постійно робить одні й ті ж помилки, які заважають їй влаштувати особисте життя.

Здавалося б, красива, розумна, цікава, а самотня. Запрошують на побачення, але далі однієї зустрічі діло не йде. Або вже кілька років живуть разом, а заміж так і не кличуть.

У чому ж можуть бути причини?

Читайте також:Як правильно доглядати за своїм волоссям, щоб воно виглядало міцним і блискучим? Поради і рекомендації

Занижена самооцінка і невіра в себе

«Кому я така потрібна», «В мене ніхто не закохається» – якщо ви так думаєте, так і буде. Коли ви мислите в такому напрямку, ви показуєте вашому співрозмовнику свою невпевненість і зміцнюєте в собі низьку самооцінку. А кому хочеться бути з бідною і нещасною?

Почніть доглядати за собою, балувати себе жіночими приємностями і процедурами. Говоріть собі кожен день, що ви ОСОБЛИВА. Знайдіть те, що вам подобається в собі, і звертайте на це більше уваги, ніж на недоліки. Пам’ятайте, поки ви себе не полюбите, іншим це буде складно це зробити.

Cтeрвoзнicть

Чоловіки люблять, коли в жінці вона присутня, але дозовано і з розумом. Гострі відчуття надають особливу родзинку відносинам, але на практиці пов’язувати життя з такими жінками чоловіки не поспішають. Життя, як на вулкані, ходіння «по лезу» і постійні прояви cтeрвoзнoгo характеру – не те, що чоловіки хочуть у тихих сімейних відносинах.

Можливість знайти сім’ю таким темпераментним дівчатам є. Для цього cтeрвoзнicть необхідно залишати за порогом дому та вчитися швидко переключатися. Направте свою енергію в корисне русло і використовуйте вольові якості характеру для просування по кар’єрних сходинках на роботі або в спорті.

Контролюйте свої емоції і дії, це корисно не тільки в любoвниx відносинах, а й у всіх сферах вашого життя.

Вимогливість

Чим більше вимог ви пред’являєте свому обранцеві, тим збільшується шанс залишитися самотньою. «Без машини – значить, мало заробляє», «Живе з батьками – міг би іпотеку взяти», «Букет міг би і більший подарувати». Йдеться, як про матеріальні вимоги, так і про духовні і побутові.

Думка, що вам хтось щось повинен, дуже помилкова і сильно відлякує чоловіків. В сімейній ідилії хочеться жити в унісон один з одним, радіти і знаходити притулок від зовнішніх проблем, а не доводити своїй половинці свою ж спроможність і придатність.

Іншу людину змінити дуже складно, ви можете переглянути і змінити своє ставлення до нього і до обставин в загальному. Найчастіше, коли ви стаєте більш лояльною і входите в положення свого обранця, чоловік з вдячністю це сприймає і починає старатися подвійно.

Знизьте вимоги і дивіться за собою, таким чином подаючи особистий приклад кавалеру.

Зайва самостійність

Дуже поширена ситуація в наш час. Дівчата настільки самостійні, що не дають чоловікові проявляти свої справжні чоловічі якості. Жінки можуть повністю себе утримувати, водити автомобіль, носити важкі сумки і навіть забивати цвяхи, тому з появою чоловіка, жінка не перестає це робити і за інерцією продовжує виконувати чоловічі обов’язки, знецінюючи тим самим свою другу половину і його чоловічі якості.

Дозвольте чоловікові бути чоловіком. Доглядати за вами, допомагати вам. Як тільки захочете зробити щось сама, зупиніться і попросіть допомоги у вашого чоловіка. Він буде відчувати свою потрібність і значущість. А ви в свою чергу, можете йому зробити йому комплімент і сказати, що без нього  ви б не впоралися так добре.

Зацикленість на необхідності відносин і одруженні

Мрії про те, що з ним ви миттєво станете щасливі, а життя кардинально зміниться, дуже оманливі. Поки вам не буде добре і цікаво з собою, вашому обранцеві теж з вами буде не комфортно. Нехай всі подружки вже мають пару або заміжні, не дивіться на них, орієнтуйтеся на свої відчуття.

Якщо ви не відчуваєте сильного занепокоєння через вашу самотність, тоді не потрібно прагнути виконувати соціальне замовлення термінового пошуку обранця або заміжжя.

Поки ви не в парі, у вас є більше можливостей присвятити час собі і своєму розвитку. Чоловікові завжди буде приємно спілкуватися і заводити стосунки з освіченою, цікавою і доглянутою дівчиною.