fbpx

Тані потрібен від мене точний рецепт – як їй налагодити стосунки з чоловіком, якого вона забрала у дружини і дочки. Доньці – рік. Мужик – колега. Фірма відправила їх у відрядження. Там все і почалося

Таня досить симпатична. Але сама себе вважає старою – їй уже цілих 28 років! Сидить і плаче. Очі від розмазаної туші перетворилися в два темні кола. Їй потрібен від мене точний рецепт – як їй налагодити стосунки з чоловіком, якого вона забрала у дружини і дочки. Доньці – рік. Мужик – колега. Фірма відправила їх у відрядження. Там все і почалося.

Мужик? Звичайний мужик середніх років, вона мені показала його фото. Лисий і бородатий. Таня мені твердить про почуття. Вона думає, що почуття – це виправдання всьому.

Мужик пішов з сім’ї, став жити з Танею. Дружина, як я розумію, приголомшена поворотом подій. Його перестали приймати вдома його ж батьки, сказали, що такий син їм не потрібен. Мужик вже два рази йшов від Тані назад, і знову повертався.

– Я думала, що ось воно, моє щастя, а він … – На Таню знову накочують сльози – Ви мені допоможете? У нас все буде добре, так?

Сказати їй правду? А потім почати важкий шлях? Якщо по совісті, то мені треба зробити з Танею, а потім і її лисим мужиком те, що не зробили батьки. Виховати. А це нереально, та й не маю такого права. Стан Тані знову змінюється. Вона не перший день живе під владою амбівалентності. Її думки полярні. І стрибають як блохи. Туди сюди.

– Я сама піду від нього. Він мені не потрібен! Він … Він … У цей момент хочеться погладити її по голові. Такі моменти цінуються у психологів. Можна зачепитися за нього. Зараз я її пожалію, і зроблю винним лише мужика. Вона заплаче ще сильніше, а я прискорю цей процес. Я поглядаю на годинник. Таня – не одна в цьому світі. У мене записаний ще один чоловік.

Таня швидко і ефективно проревется, і їй стане добре. І я зможу легенько так вселити – так, мужик дуже поганий, гони його … Атракція – рулить! Але мужик чекає її вдома. Йому самому потрібна допомога. Прошу її, щоб вони прийшли удвох. А я поки подумаю, що з ними робити. Мені треба їм допомогти. Але як допомогти мужику з психологією зрадника? Як допомогти Тані, яка плювати хотіла на всіх, крім себе. На всіх.

Таня хоче, щоб їй було завжди добре. Але їй не може бути добре. Поки вона не стане іншою. Щиро, моя задача – в цьому. Це складний і важкий шлях. Від нього люди найчастіше відмовляються. Вони вірять в те, що вони – дуже хороші. Завжди.

You cannot copy content of this page