5 видів близькості для найміцніших стосунків

Коли люди чують слово «близькість», найчастіше вони думають про любощі, і хоча це може їх включати, але не обов’язково. Близькість – це про те, щоб бути разом, створювати і підтримувати зв’язок, який є основною частиною будь-яких стосунків.

Є 5 видів близькості, і кожен з них по-різному впливає на стосунки:

1. Емоційна близькість.
Це єднання розуму і почуттів двох людей. Суть в тому, щоб ділитися своїм досвідом і переживаннями. Щоб визнавати свого партнера таким, яким він є, визнавати важливість будь-яких його почуттів та емоцій, і ставити його перш за все.

2. Фізична близькість.
Це коли ви починаєте розуміти почуття і ставлення свого партнера. Цей рівень близькості може включати ceкc, але ще обійми і дотики.

3. Інтелектуальна близькість.
Це життєво важливий вид близькості для багатьох пар і просто друзів. Коли ви ділитеся своїми думками, думкою з тих питань, які для вас найважливіші. Ви розповідаєте про свої переконання, принципи та світогляд. Крім того, ви можете просто обговорювати разом цікаві філософські та життєві питання, і навіть просто фільми і музику. Це інтелектуальний зв’язок.

4. Духовна близькість.
Багато хто вважає, що саме з цього типу близькості розвиваються всі інші. Це означає бути разом, відчувати один одного на особливому рівні. Якщо ви релігійні – молитися разом, якщо ні – медитувати, дякувати життю, що ви разом, обіцяти старатися заради ваших відносин.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

5. Рекреаційна близькість.
Рівень близькості, при якому ви відчуваєте абсолютний комфорт і радість в спільних заняттях. Коли вам добре разом, чим би ви не займалися, але в основному це має на увазі активні розваги, нові враження, досвід.

Джерело.