5 випадків, коли потрібно збрехати, щоб зберегти стосунки

Запорука щасливих партнерських стосунків – довіра. І це справедливо, як в особистому житті, так і в бізнесі. Всі ми знаємо, що маленька брехня породжує велику недовіру і здатна зруйнувати стосунки, але все ж іноді брешемо.

Ми робимо це з різних причин: щоб здатися краще, ніж ми є насправді, з почуття cтрaху, або небажання засмучувати близьких нам людей.

Як кажуть, краще гірка правда, ніж солодка брехня. Чи завжди це справедливо і чи існує брехня порятунок?

Брехня про його зовнішность. Він дуже пишається своєю новою бородою, і питає вашої думки. Навіть, якщо ви не в захваті можна збрехати, що вам подобається. Але якщо він надів рожеву футболку з Міккі-Маусом на співбесіду, чесно скажіть йому, що так не піде.

Брехня про його близьких. Навіть якщо вам не дуже подобаються його друзі і рідня не кажіть про них погано. Вони частина його життя і дорогі йому так само, як і ви. Якщо не можете сказати нічого хорошого, краще промовчіть.

Брехня про одяг. Якщо ви сидите вдома в піжамі з огірковою маскою на обличчі, а йому закортіло пофліртувати по СМС, можна з чистою совістю збрехати, що на вас eрoтuчна білизна, пaнчoхи і туфлі на високих підборах.

Читайте також: Одружився я досить рано і по зaльoту. А потім зустрів Аліну і ця зустріч стала фатальною

Брехня про подарунок. Він дуже хотів вас порадувати і притягнув величезного плюшевого ведмедя. Не варто говорити йому, що вам не 5 років і це зовсім не те, про що ви мріяли. Краще подякувати і віддати ведмедя племіннику. А наступного разу дати йому знати, що б ви хотіли дійсно отримати в подарунок.

Брехня про серіал. Ви щовечора разом дивитеся серіал, але ви в нетерпінні подивилися нову серію без нього. Не варто йому про це говорити. Подивіться ще раз разом. Але тримайте себе в руках під час перегляду і не промовтесь, що буде далі.

Джерело.