fbpx

5 з 12 знаків Зодіаку поповнять кишені в останній тиждень грудня. Ось кому пощастить найбільше

Овен

Остання декада грудня буде вдалою для Овнів. Їм вдасться істотно поповнити свою кишеню непоганою грошовою сумою. Кошти прийдуть у вигляді премії чи додаткового заробітку.

Саме тому вже зараз не варто відмовлятися від пропонованої понаднормової роботи. Особливо вдало підуть справи у тих, хто зможе заробити завдяки своїм додатковим навичкам. Ось тільки розпоряджатися одержаними фінансами слід акуратно. Є ризик витратити їх марно.

Рак

Кінець грудня принесе серйозне фінансове поповнення в кишеню Раків. Достойно заробити вдасться завдяки терпінню та працьовитості. На багатьох з них чекає підвищення, яке вони заслужили як ніхто інший у колективі.

Хоча серед колег знайдуться й ті, хто буде незадоволений, а простіше кажучи, позаздрить Ракам та спробує влаштувати неприємну провокацію. У будь-якому випадку вони за новою посадою прийде і підвищення заробітної плати.

Особливо варто звернути увагу на передноворічні витрати. За бажання на них можна серйозно заощадити за рахунок сезонних знижок та різноманітних акцій.

Лев

Задзвенять монети і зашурхають купюри у кишені у Левів. В останню декаду грудня це стане можливим завдяки допомозі когось із високих покровителів.

Вийде непогано заробити, а отриманих коштів буде достатньо не тільки для того, щоб непогано зустріти новий рік, а й щоб щось відкласти в скарбничку.

А ось витрачати великі суми в третій декаді грудня не рекомендується, є ризик витратити багато зайвих коштів на потрібні покупки.

Терези

Велика сума осяде у кишені у Терезів у третю декаду грудня. Отримає її, буде легко, особливих зусиль для цього не потрібно. Треба буде лише добре працювати. Саме це сприятиме отриманню вагомої премії.

Також поповнити бюджет вийде рахунок з джерел додаткового доходу. Для Терезів це цілком може бути нерухомість.

Не варто відмовлятися від підробітків, нехай навіть вони будуть разовими, але кишеню можуть поповнити суттєво, а надалі це може статися ще не раз.

Козеріг

Зможуть відчутно поповнити свою кишеню Козероги. Кінець грудня не буде для них простим, але результат перевершить усі очікування.

Грошей буде цілком достатньо завдяки підвищенню заробітної плати та достатньо великої премії.

Не обійде стороною Козерогів і додатковий дохід. Заробити вдасться практично на всьому.

Багатьом непоганою підмогою виявиться підрабіток. Також отримати кошти можна буде завдяки зробленим раніше банківським вкладам або купівлі цінних паперів.

You cannot copy content of this page