5 жіночих імен-талісманів, які є справжніми улюбленцями долі

Кожне ім’я має свій сенс, своє значення і несе свою енергетику. Не дарма люди, названі одним і тим же ім’ям, часто мають деяку схожість в характерах і долі.

Вибираючи ім’я для малюка, потрібно звертати увагу не тільки на те, щоб воно було красивим, милозвучною і добре поєднувалося з прізвищем та по батькові, а й з’ясувати яке значення воно має, яку енергетику несе.

Дарина. У перекладі з староперсицької – «переможниця». Жінці, названої цим ім’ям, буде в усьому щастити. Вона амбітна і цілеспрямована, вміє постояти за себе, тому часто досягає кар’єрних висот і успіхів в житті.

Анна. У перекладі з давньогрецької – «прихильність». Володарку цього імені чекає успіх в роботі і творчості, вона завжди буде жити в достатку. Анна завзята і терпляча і завжди доводить почате до кінця, у неї чудово розвинена інтуїція.

Софія. Це ім’я також давньогрецького походження і означає «мудрість». Воно наділяє свою власницю внутрішньою гармонією і спокоєм. Це дуже розважливі, послідовні і відповідальні дівчата, які цінують себе і дотримуються принципів. Життя Софії складеться щасливо, якщо вона буде якомога частіше прислухатися до голосу серця.

Читайте також: 5 жіночих імен-талісманів, які приносять власницям більше щастя, ніж інші

Ольга. Є дві версії походження імені Ольга, по одній, воно запозичено від скандинавського Хельга, за іншою – коріння лежить в давньослов’янських чоловічих іменах Вольга і Волх. У перекладі означає «свята». Це мудрі з юних років дівчата з сильною життєвою енергетикою. Ольга сама вершить свою долю, і те, як вона складеться, багато в чому залежить від думок в її голові.

Наталія. Ім’я прийшло до нас з латинської мови, воно означає «рідна». Наталія йде по життю сміливо і рішуче, не звертаючи уваги на перешкоди. Люди поважають і цінують її за доброту, чуйність, відкритість, чесність і завзятий характер. Власниці цього імені користуються популярністю у чоловіків і завжди оточені прихильниками. Наталя часто щастить в комерційній сфері.

Джерело.