fbpx

5 жіночих професій, яких чоловіки бояться

Фахівці з’ясували, які жіночі професії вселяють в чоловіків почуття страху або роздратування.

1. Жінка-поліцейський. Для одних це приємна фантазія, а для когось – сувора дійсність. Дівчина-поліцейський як правило намагається тримати все під своїм контролем, має внутрішній стрижень і скупа на ніжність – таким набором шаблонів заочно обдаровують дам-копів чоловіки. Може, даремно?

2. Жінки, в професії яких є приставка “головний” або “генеральний” так само відлякують чоловіків. Начальники та директори не в пошані у сильної статі, вони психологічно відчувають тиск на себе, ніби-то їм доведеться прогинатися під цю жінку, бути завжди на других ролях. А це сильно б’є по чоловічому самолюбству.

3. Юристи, адвокати, податківці і суміжні спеціальності, пов’язані з хорошим знанням тієї чи іншої сфери права. Ці професії також пригнічують чоловіків і вважаються у сильної статі “не жіночою справою”.

Читайте також: 10 хвороб, які можна вилікувати, займaючись кохaнням

4. Актриса. Здавалося б, поруч бажана багатьма чоловіками жінка, вибрала саме його. І він повинен бути щасливий і гордий! Але ні, психологи стверджують, що чоловіки не люблять актрис і взагалі представниць шоу-бізнесу саме через те, що ті оточені чоловіками і не обділені увагою. Відчувають конкуренцію!

5. Вихователька в дитячому садку викликає у чоловіка підсвідомий страх. Можливо, у нього ще немає власних дітей, а він уже чує про чужих дітей, які нашкодили, зробили не так і т.п. Психологи впевнені, що крім цього, в чоловіків сильний несвідомий страх перед вихователькою, що залишилася у них з малих років.

Джерело.

You cannot copy content of this page