5 жінок Зодіаку, які закохуються у невідповідних чоловіків

Діва

Коли представниці цього знаку закохуються, вони впевнені, що зустріли свою долю. Вони повністю зосереджуються на своєму обранці та забувають про себе. Осліплені коханням Діви знаходять у ньому лише позитивні риси.

Вони навіть не бачать, що їхній партнер зовсім не цінує їх. В результаті представниці знаку розчаровуються, але, не враховуючи своїх помилок, знову опиняються у схожій ситуації.

Близнюки

Коли леді цього знаку закохуються, вони впевнені, що це все життя. Проте партнери часто кидають їх. Близнюки не готові до такого розвитку подій, і все тому, що постійно вибирають не тих.

Вони знову вкладають багато зусиль, але не отримують взаємності у відповідь. Їхні кохані не помічають цього. Внаслідок цього Близнюки залишаються з розбитим серцем, але не змінюються і роблять це знову.

Рак

Жінки знаку неймовірно чутливі та емоційні особи. Вони здатні щодня закохуватися і роблять це щиро. Раки впевнені, що цього разу вони зустріли споріднену душу, але це зовсім не так.

Представниці знаку завжди переживають через стосунки, що не склалися, але не бояться в майбутньому довіритися новому чоловікові. Вони здатні ділитися любов’ю та турботою, але зазвичай вибирають зовсім не тих людей, які їм потрібні.

Водолій

Представниць цього знаку закоханість окрилює, але триває це почуття недовго. Вони впевнені, що цього разу вони зустріли найвідповіднішу людину, але найчастіше це не так. У відносинах жінки-Водолії рідко почуваються щасливими і часто перебувають поруч не з тими партнерами.

У момент закоханості вони вірять своїм обранцям, незважаючи ні на що. Представниці знаку, навіть обпалюючись, все одно намагаються знайти гідного коханого.

Риби

Для представниць цього знаку кохання – особливе почуття. Вони відрізняються чутливістю та емоційністю, тому вибирають того, хто виявить до них особливу увагу.

Дрібниці для Риб мають величезне значення, і вони забувають про всіх, хто поруч із ними, повністю зосереджуючись однією людині. Представниць знаку, що страждають від болю, часто нема кому втішити. Навіть із розбитим серцем вони продовжують вірити в щиру і справжню любов.

Фото ілюстративне, робота – Анни Березюк