5 знаків Зодіаку, які найчастіше розлучаються

Щоб не розлучатися, потрібно перевіряти любовну сумісність заздалегідь. Передбачливість в таких відповідальних ситуаціях дуже важлива. Не можна недооцінювати ймовірність того, що щось може піти не так. У кожної людини може бути якась вада, прихований від очей.

Телець

Тельці не дають других шансів нікому. Більш того, вони часто досить імпульсивні і надто емоційні. Тельці розлучаються відразу, як тільки дізнаються щось неприємне про людину. По суті це перфекціоністи, яким потрібен ідеальний шлюб. Зрозуміло, в ньому Тельці повинні бути на чолі всього, в центрі уваги. Джерело

Назвати їх поганими чоловіками або дружинами язик не повернеться, адже вони дуже дбайливі і уважні. Їх проблема лише в тому, що вони висувають досить серйозні вимоги, слідувати яким дуже непросто. Тельцям потрібно позбавлятися від стресів і негативу якомога швидше, щоб це не збиралося всередині. Коли Тельці спокійні, немає людей приємніше і миліше.

Близнюки

Близнюки часто дуже інфантильно ставляться до шлюбу. Вони думають, що все буде добре незважаючи ні на що, але самі рідко щось роблять для подолання проблем. Їм потрібен той, хто зміг би контролювати їх, «тримати в узді». Це може бути дуже сильна і відкрита людина. Близнюки частіше за інших Знаків Зодіаку не витримують одноманітності і рутини, тому вони відразу тікають.

Проблема цих людей не в відсутності щирості – з цим все в порядку. Вони просто занадто швидко і необдумано приймають рішення щодо шлюбу або навіть простих стосунків. Це не означає, що для них немає ідеальної другої половинки. Це лише означає, що підходити до цього процесу варто трохи відповідальніше, розрізняючи просте захоплення і справжнє кохання.

Терези

Терези легковажні. Нерідко шлюб для них – просто красива церемонія, не більше того. У тих, хто сприймає його серйозно, існує інша проблема. Йдеться про легковажність і необхідність постійно бути в центрі уваги. Якщо друга половинка робить компліменти і відрізняється ревнощами, то в такому шлюбі Терезам не буде комфортно – розрив неминучий.

Терези люблять отримувати компліменти від оточуючих. Їх другій половинці необхідно розуміти, що це не провокація, не натяк на зрадиу, а абсолютна норма. Як тільки Терези відчують, що їх свободу обмежують, шлюбу кінець.

Стрілець

Ці люди найчастіше розлучаються саме за своєю ініціативою. Вони більше, ніж будь-хто інший, цінують незалежність і обожнюють нові емоції. Стрільцям часто стає нудно, тому вони пускаються на пошуки чогось нового. Якщо для інших Знаків Зодіаку рутина настає через тривалий період часу, то у Стрільців цей період набагато менше.

Стрільцям потрібна яскрава друга половинка, яка буде підтримувати їх в прагненні до нових вражень і емоцій, сама буде прагнути до насиченого життя. В такому випадку шлюб буде міцним і щасливим.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, для яких літо 2019 буде найщасливішим

Риби

Риби дуже часто провокують на розлучення свою другу половинку. З цими людьми дуже весело, цікаво. Вони розвинені творчо і вміють жартувати. Вони яскраві, але постійно думають лише про себе.

Риби повні різних переживань і внутрішніх проблем, які відображаються на їх настрої. Дуже повільно вони руйнують шлюб, тому що Риби не вміють розмовляти про свої почуття і ділитися переживаннями, а в стосунках це головне. У любові важливо вміння бути відкритими, але Риби майже завжди все залишають всередині себе. Це не погано, але найближча людина завжди бажає допомогти другій половинці. Рибам потрібно вчитися відкриватися і довіряти.