fbpx

5 знаків Зодіаку, для яких 2018 рік стане кращим роком у коханні

2018 рік стане ідеальним роком в романтичній сфері для цих щасливчиків:

Водолій
Подумайте про те, що ви дізналися про кохання за останні два з половиною роки. Як підтримувати свій інтерес і пpиcтpaсть? Яким чином нескінченні пошуки правильної людини вплинули на вашу зв’язок з іншими людьми?

2018 буде роком, коли ви по-новому поглянете на стосунки. Люди, з якими ви зустрінетеся, нададуть можливість розширити ваші пізнання. Ви навчитеся розглядати кохання як складову величезної головоломки, яку ви будете розгадувати до кінця вашого життя. Нарешті, в цьому році ви перестанете намагатися вписатися в будь-чию систему, і почнете шукати того, хто прийме вас таким, яким ви є.

Скорпіон
Подумайте про те, як вас недооцінили в минулих стосунках. Минулу кохання рaнило вас, змусивши закритися від нових стосунків.

У 2018 році очікуйте нові зв’язки, що дозволять зрозуміти вашу власну цінність. Ви більше не відчуєте необхідності брати під сумнів своє право кохати, а відчуєте себе коханим, необхідним і що заслуговуєте на увагу.

У цьому році ви відкриєте себе для турботи і кохання.

Козеріг
Сатурн повернувся у ваш знак, а значить, вам доведеться переглянути важливість кохання. У цьому році ви зрозумієте, що в кохання нічого доводити.

2018 може подарувати вам партнера, який візьме вас з усіма перевагами і недоліками, і ви відповісте йому взаємністю. У цьому році ви виявите, що кохання може розвиватися і рости, незважаючи на недоліки і складності.

Риби
У цьому році ви перестанете відчувати, ніби служите коханню, і побачите, як воно служить вам. Останні два з половиною роки Сатурн ставив палки в колеса у вашій романтичною сфері. Можливо, ви опинилися в залежних партнерських стосунків або відчували, що ваш зв’язок не був вам призначений.

У 2018 році Всесвіт дасть вам те, чого ви потребуєте. Замість того, щоб розглядати кохання як те, що працює проти вас, віддавайтеся на волю долі і подивіться, що буде.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку з якими найскладніше будувати стосунки

Лев
Цього року кохання змусить вас відмовитися від гордості. Іноді доведеться просити людей про допомогу і зрозуміти, що ваш партнер не всесильний. У цьому році ви станете мудрішими в коханні.

У 2018 року ви отримаєте нові уроки в коханні і стосунках. Ви досягнете успіху, приручивши свою пpиcтрасть і навчившись терпінню.

Джерело.

Позначки:
facebook