fbpx

5 знаків Зодіаку потраплять в “білий список Всесвіту” у Квітні, місячні вузли закликають вас залишити старі звички

У вас є великі шанси потрапити в білий список Всесвіту. Місячні вузли закликають вас подумати про те, як ви живете і чи все вас влаштовує.

Телець

Можлива деяка зупинка у справах, несподівані тимчасові відволікання від головного і у роботі та бізнесі. З’являється більше вільного часу.

Тельці вирушать на шопінг, де все пройде вдало, легко і з користю. Вдала покупка неабияк потішить вас та подарує гарний настрій. Астрологи радять не економити на собі, особливо весною, коли все цвіте та приносить душевне задоволення.

Чудовий час, щоб поліпшити своє матеріальне становище! Цей період обіцяє утворення нових грошових потоків, крім зарплатні на основному місці роботи. Щаститиме на кожному кроці.

Близнята

Близнятам в цей період  зіпсують настрій розбіжності в поглядах з коханою людиною.

Зірки радять не перебільшувати події, найближчим часом у ваших стосунках пануватиме цілковита гармонія.

Місяць Квітень буквально скаже: «Ти заслужила все хороше, що відбувається з тобою! Лови удачу за хвіст!»

Масштабні покупки, вкладення у великі проекти окупляться на 200 відсотків!

Рак

Ракам зірки категорично не радять  пліткувати та намагатися плести інтриги. Краще знайдіть собі справу до душі та присвятіть їй свій вільний час.

Тебе чекає чудовий місяць Квітень в фінансовому плані! Перша половина місяця мине спокійно – а друга половина ще краще пройде. Це добре!

Лев

Левам  важливо ретельно добирати вислови, особливо, спілкуючись з рідними. Тримайте себе в руках, щоб потім не вибачатися і не шкодувати.

Витрачай гроші на дійсно потрібні речі. В іншому випадку до кінця Квітня може залишити тебе з порожнім гаманцем.

Зірки натякають, що вам в Квітні доведеться навчитися чергувати відпочинок з роботою, інакше успіху в справах не буде.

Терези

Терези  припустяться серйозної помилки, за що більше не схочуть ставати на старі граблі. Не забувайте, за ваших близьких.

У Квітні тебе чекає великий фінансовий зліт! Причому настільки великий, що ти ледве зможеш повіриш у свою удачу. Астролог, каже, що фортуна супроводжуватиме тебе протягом усього місяця.

Кінець Березня – ідеальний час, щоб залишити всі старі звички, розібратися в собі і почати наступний цикл життя з чистого аркуша.

Фото, Олександри, 2023 р.

You cannot copy content of this page