5 знаків Зодіаку, які бояться шлюбу, як “чорт ладану”

П’яте місце: Терези

Представники цього знака — справжні романтики. Терези чарівні і легко знаходять шлях до серця партнера. Однак вони ненавидять конфлікти, тому прагнуть позбавити себе від всіляких з’ясувань стосунків. Ось чому багато Терезів тихо самоусуваються, як тільки любовний роман починає переростати в щось більш серйозне!

Четверте місце: Стрілець

Люди цього зодіакального знака хочуть жити вільно. Будь-які зобов’язання є для них своєрідною в’язницею. Крім того, Стрільці дуже цікаві, тому їх почуття часто бувають недовговічні. Їм швидко набридає довго залишатися з однією людиною і любити її “до кінця днів”.

Третє місце: Водолій

Ці загадкові люди люблять свою свободу не менше Стрільців. Навіть якщо відносини не будуть занадто їх навантажувати, вони все одно з часом спробують втекти. Швидше за все, ваш пристрасний роман з Водолієм закінчиться безліччю питань без відповідей.

Друге місце: Риби

Представники цього знака Зодіаку бояться зобов’язань за замовчуванням. Їх небажання планувати своє майбутнє безпосередньо пов’язане з їх емоційністю, багатим внутрішнім світом і прагненням уникнути контролю над собою. Найцікавіше, що вимоги Риб до партнера при цьому зазвичай досить категоричні і численні.

Перше місце: Близнята

Причина страху перед зобов’язаннями у представників цього знака полягає в безлічі внутрішніх проблем. Близнята просто не бажають “підписуватися” під угодою, яка передбачає взяття на себе відповідальності. Їм важко по-справжньому відкриватися іншим людям, тому вони вважають за краще підтримувати відносини в “легкому форматі”.