fbpx

5 знаків Зодіаку, які легко переживають розлучення. Вони точно не будуть довго плакати

Водолій

Незалежний і навіжений інтелектуал, для якого штамп у паспорті не має значення. Свідомо нехтує сімейними обов’язками та не прислухається до прохань другої половинки.

Щоб бути поруч із навіженим знаком, знадобиться нескінченне терпіння. Безкомпромісний Водолій не відрізняється лояльністю і перша почне збирати валізу, якщо розчарується у стосунках.

Скорпіон

Найвимогливіша друга половинка. Може стати ідеальним супутником життя та до кінця своїх днів носити обранця на руках. Неймовірно ревнивий, але контролює емоції і без приводу ніколи не виходить із себе.

Кардинально змінюється, якщо партнер починає лукавити та цікавитися іншими. Від лютої помсти знаку неможливо сховатися. Він моментально розриває стосунки та не залишає жодного шансу на прощення.

Козеріг

Стає прекрасним сім’янином і вміє створювати затишок довкола себе. Якщо сімейний човен дав тріщину, спробує знайти корінь проблеми та виправити ситуацію. Після першої невдалої спроби сам заговорить про розлучення.

Не шкодуватиме про минуле і не створюватиме видимість щасливої ​​пари заради рідних. Нетерпимий до чужих помилок знак не вірить, що люди можуть змінитися на краще. Якщо він розчарувався у партнері, ніщо у світі не змусить його змінити переконання.

Стрілець

Роман із ним – захоплюючий та яскравий життєвий етап. Вогненний знак не дасть партнеру занудьгувати і подарує чимало моментів щастя, що зачаровують.

Його кипуча енергія відбивається у нетерплячості, відсутності такту, прямолінійності та гордині. Бути з ним поряд неймовірно приємно, але надто втомлює. Не кожен готовий змиритися з його характером.

Якщо друга половинка заговорить про розлучення, Стрілець перший подасть заяву про розірвання шлюбу. Знак надто поспішає жити та насолоджуватися свободою, щоб витрачати час на переживання.

Діва

Для оточуючих знак – бездушний сухар із крижаним серцем та без душі. Сама Діва так не вважає. Як й іншим, їй не чужі людські емоції.

Сильна духом особистість ніколи не показує, про що думає насправді. Вважає за краще плакати і переживати в гордій самоті. Якщо стосунки дали тріщину, не намагатиметься повернути все у первісний вигляд.

Не відноситься до розлучення, як до кінця світу. Розуміє, що якщо разом бути неможливо, немає сенсу знущатися одне з одного.

You cannot copy content of this page