fbpx
Гороскоп

5 знаків Зодіаку, які можуть кинути чоловіка з дитиною і піти з сім’ї

Близнюки

Жінки-Близнюки часто нагадують дорослих дітей. Вони залишаються веселими мрійницями, які вірять у справжні дива. Ці дами лeгкoважні і дуже влюбливі, вони завжди намагаються звернути на себе увагу представників протилежної стaті.

Жінки-Близнюки частіше за інших здатні збитися з правильного шляху. При виникненні навіть оманливої можливості виконати заповітну мрію або несподівано зустріти нову любов, вони можуть залишити сім’ю. Джерело

Скорпіон

Скорпіони звикли тягнути ковдру на себе, постійно висуваючи домашнім нові вимоги і ультиматуми. Вони легко розлучаться з чоловіком, що не відповідає їх високій планці.

Скорпіонам важливо підпорядковувати собі людей. Не отримавши бажаного, вони спробують зламати людину, а потім гордо підуть. Скорпіони жіночої стaті є неабиякими егоцентриками, тому іноді готові пожepтвувати сім’єю заради власних амбіцій.

Лев

Леви є яскравими особистостями і великими егоїстами. Жінка-Левиця не погодиться на спокійне і скромне життя. Зазвичай вона легко будує успішну кар’єру, а ще вибирає чоловіка, орієнтуючись на власні високі запити. Якщо ж чоловік не відповідає висунутим вимогам, жінка-Лев досить швидко залишить його, попри присутність дитини.

Їй дуже важливо реалізуватися в обраній справі, заслужити загальне схвалення. Ось чому жінка-Лев цілком готова залишити дитину з батьком, прийнявши рішення збудувати спочатку блискучу кар’єру.

Овен

Жінки-Овни довго наважуються створити сім’ю, але якщо зберуться з духом, то будуть старатися зберегти її. Однак агpecивність і бажання домінувати сильно заважають їм правильно дивитися на життя.

Жінки-Овни часто розлучаються з чоловіком, перебуваючи на піку своїх пpистpaстей та імпульсивності. В такі моменти їх важко переконати. Якщо Овен вирішить залишити сім’ю, значить, в її житті настав дуже складний період. Часто потім вона кається у скоєному.

Читайте також: 5 Знаків Зодіаку, життя яких зміниться в листопаді

Стрілець

Жінки-Стрільці ніколи не готові стати справжніми домосідками або задовольнитися звичайним способом життя. Вони прагнуть отримати нові враження, відправитися на пригоди. Часто Стрільці вибирають «подорожуючі» професії, щоб поєднати приємне з корисним.

Вони можуть надовго забути про чоловіка і власну дитину, перебуваючи далеко від сім’ї. Жінці-Стрільцеві важко осісти на одному місці. Якщо домочадці втомилися від її чергових мандрів і пригод, вона може вирушити в дорогу сама, посилаючи листівки на Різдво.

You cannot copy content of this page