fbpx

5 знаків Зодіаку, які найчастіше вляпуються у складні стосунки

Перший знак, який найчастіше вибирає невідповідних партнерів – Овен. На жаль, ці люди схильні терпіти образи і вади навіть на шкоду собі, тому все життя можуть прожити з людиною, якого не люблять.

Раки – головні песимісти. Як правило, вони обирають собі меланхолійних партнерів, які тягнуть їх на дно. Це заважає розкриватися, радіти життю. У Раків часто виникають конфлікти з їх супутниками життя.

Терези – ще одні “щасливчики”, які часто стикаються з токсичними відносинами. Однак вони самі породжують токсичність, оскільки можуть все надмірно драматизувати, поводитися непорядно, втягувати в сімейні розбірки оточуючих.

Козероги на перший погляд можуть бути сильними і незалежними, але в душі вони вразливі і беззахисні. Вони вважають за краще бути на самоті. Головною проблемою є те, що у відносинах вони не можуть повністю відкритися своєму партнерові і впустити його в своє життя.

І ще один знак, який часто скаржиться на нездорові стосунки – Риби. У цих людей є якась “суперздатність” залучати до себе маніпулянтів та інші нещастя. Самостійно вибратися з цього Рибам не під силу, тому астропсихологи радять їм частіше прислухатися до думки друзів і ходити до психологів.

You cannot copy content of this page