5 знаків Зодіаку, які найчастіше зраджуюють

Вступаючи в нові стосунки, усім неодмінно хочеться, щоб вони були чесними, міцними та здоровими у всіх сенсах.

Звичайно, не можна повністю передбачити поведінку тієї чи іншої особистості у стосунках, але припустити, спираючись на астрологію, звички та деякі риси характеру цілком можливо. Також для цього цілком підійдуть інтуїтивні здібності. Ось 3 знаки Зодіаку, які найчастіше зраджують.

Рак

Один із найбільш схильних до зради знаків Зодіаку — Рак. Не варто думати, що представники цього сузір’я — бабусі та легковажні дівчата. Це зовсім не так. Раки люблять дбати про другу половинку, залицятися і підтримувати їх. Справа в тому, що представникам цього знаку часто стає нудно. Вони ненавидять стабільність та одноманітне проведення часу, це їх пригнічує та змушує дивитися на світ у негативному ключі.

Козеріг

Сміливі, наполегливі, цілеспрямовані – усіма цими прекрасними епітетами можна описати працьовитих Козерогів. Дуже часто вони знають, чого хочуть від життя, стосунків, роботи, друзів і ціну всієї цієї пишності. Однак такими ж вибагливими вони виявляються і для другої половинки. Козероги вимагають всього й багато — їм потрібен вірний партнер, який розуміє з півслова і напівпогляду. Якщо їм щось не сподобається, вони безжально йдуть ліворуч.

Телець

Один із найвірніших знаків Зодіаку — Телець. І цілком імовірно, що таку ж вірність вони вимагатимуть і від партнера. Тельці неймовірно взаємні. Тому якщо вони й зрадять, то лише у відповідь на зраду партнера.