fbpx

5 знаків Зодіаку, які не вміють кохати

Астрологи назвали п’ять знаків зодіаку, які не вміють кохати. З деякими людьми дуже складно чи навіть неможливо побудувати гармонійні стосунки.

Скорпіони, як правило, схильні до жорстокості. Астрологи називають нелогічним цей знак, який змушує людей, якими він керує, приховувати почуття. Вони бояться здатися вразливими та свідомо приглушують у собі будь-який натяк на романтичні настрої. Всі навколишні для них вороги, навіть друга половинка потрапляє до цього списку.

Раки досить прагматичні. Вони житимуть із тим, хто оточить їх турботою, увагою та зробить усе можливе для його комфортного існування. Вони можуть мати почуття, але напоказ їх не виставлятимуть. Як правило, вони далекі від ідеалу.

Деякі Близнюки – справжні егоїсти, для яких стосунки – можливість переконатися у своїй бездоганності. У їхньому шлюбі немає щирості, а ось зради – звичайна справа. Близнюки дуже схильні до швидкоплинних захоплень. Не надто дбають про почуття другої половинки і не мовчать терпіти побутову рутину.

Складно побудувати стосунки і з Водоліями. Вони будуть поруч, поки вважають, що у взаєминах є якась вигода та перспектива. Як тільки представники цього знаку вивчать обранця вздовж і впоперек, на зміну палкій чуттєвості прийдуть прохолода та байдужість.

Козероги також увійшли до списку найнеромантичніших персон. Для них проживання з другою половинкою – це швидше вигідне партнерство, впевнені астрологи.

You cannot copy content of this page