fbpx

5 Знаків Зодіаку, які розбагатіють вже у липні

Лев та Овен

Людей цих двох символів астрологи об’єднали в одну групу не випадково. Справа в тому, що наприкінці червня розпочав свій ретроградний рух Нептун. Він може спровокувати великі фінансові та робочі проблеми, але Овнів та Левів ці негаразди, швидше за все, обійдуть стороною. Причина проста — ця планета має на представників цих знаків найменший вплив.

Говорити про те, що негативного впливу зовсім не буде, не можна. Просто він виявиться надто слабким. Зрозуміло, це хороша новина для людей цих Знаків, адже їх буде дуже складно обдурити і скористатися добротою. Вони матимуть змогу зберегти свої фінансові ресурси, авторитет.

Сюди не відносяться інші два Знаки, на яких Нептун майже не впливає — Близнюки і Діва. Причина проста — у липні негативним стане їхній фінансовий заступник — Меркурій.

Риби, Телець та Терези

Ці три Знаки продовжують свою ходу до фінансового Олімпу, тому що Венера досі на їхньому боці. Ця планета дасть їм багато позитивної енергії, яку вони зможуть пустити на те, що важливо для них і допоможе розбагатіти.

Риби, наприклад, зможуть проявити себе добре у звичному їм творчому напрямі. Це буде чудовий місяць для розробки та впровадження нових ідей, а також для ділових поїздок.

Тельці зможуть зробити вигідні покупки. Це буде відносно сприятливий день для придбання важливих та дорогих речей, нерухомості. Корисно вкладатиме кошти у цінні папери.

Терезам вдасться впоратися з першорядними і найскладнішими завданнями. Якщо у червні вони зустрілися з якимись негараздами фінансового характеру, то у липні вони легко їх зможуть подолати. Головне – продовжувати рухатися вперед.

You cannot copy content of this page