fbpx

5 знаків Зодіаку, яких чекає бурхливий роман, а, можливо, і справжнє кохання в останній місяць весни

Овен

Гарячі Овни мають всі шанси зустріти свою любов в травні. Можливо, ваш майбутній обранець так вразить вас, що ви будете готові в перший місяць знайомства піти в РАЦС. Зірки радять вам не поспішати і як слід подумати — раптом у вас просто занадто розігралися емоції.

Телець

Спокійних і розважливих Тельців чекає справжня буря емоцій. У деяких з них з’явиться можливість зустріти ідеального партнера. Сімейним Тельцям травень обіцяє чимало романтичних вечорів — ви зумієте урізноманітнити ваше життя чимось незвичайним і новим.

Лев

Леви і так досить влюбливі, але травень буде особливо спекотним. Обережніше — ви можете закохатися відразу в декількох людей, причому кожен з них буде притягувати вас по-своєму. Потрібно зупинитися і подумати, що ви шукаєте в людях — це допоможе визначитися з правильним вибором.

Скорпіон

Легке й невимушене спілкування може привести до чогось серйозного, тому не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Частіше ходіть в бари, кіно та інші громадські місця — це допоможе вам познайомитися з кимось новим і цікавим.

Козоріг

Попри ваш трудоголізм і вічну зайнятість, любов знайде спосіб дістатися до вас. Козерогів чекає всепоглинаючі почуття, які навіть змусять їх нарешті забути про роботу. Зустріч з тою самою людиною відбудеться спонтанно і несподівано — готуватися марно.

You cannot copy content of this page