fbpx

5 знаків Зодіаку, яких у 2022 році Тигр поведе до вівтаря

Близнюки

Представників Близнюків у новому році чекає багато несподіванок та сюрпризів. Спочатку вони навіть не зрозуміють, що їхнє життя змінюватиметься на краще по клацанню пальця.

2022 рік для них є ідеальним для одруження та створення сім’ї. Якщо друга половинка вже є, то цього року стосунки з цим партнером зміцняться і просунуться на новий рівень.

Козеріг

Якщо у 2021 році у Козерогів на першому місці завжди стояла робота, то у новому році Тигра все кардинально зміниться.

Тепер їм приноситимуть радість думки про кохану людину, тому їм доведеться вибрати між двох сфер. Якщо виберуть кар’єру – на них чекають успіхи на роботі.

Якщо виберуть кохання, то незабаром познайомляться з коханою людиною і почнуть будувати з нею гармонійні стосунки. 2022 стане вирішальним і для самотніх Козерогів, які давно зневірилися знайти другу половинку.

Овен

У цьому році Овнам рекомендується не відмовлятися від нових знайомств, тому що одне з них може стати дуже важливим. Вже у другій половині 2022 року вони нарешті зустрінуть свою долю, і ця зустріч буде несподіваною.

Якщо партнер, що любить, вже є, то в новому році рекомендується кинути всі свої зусилля на те, щоб вивести стосунки на новий рівень. Якщо немає впевненості у партнері, краще відкласти шлюб на інший, більш вдалий час.

Риби

Представникам цієї водної стихії не варто вступати у службові романи, оскільки це може скінчитися плачевно. Вже навесні або на початку літа самотні Риби зможуть зустрітися зі своїм великим коханням.

Якщо друга половинка вже є і обидва партнери впевнені одне в одному, то можна сміливо подавати заяву до РАЦСу. У стосунках у 2022 році Риби отримуватимуть довгоочікуване кохання, якого так не вистачало раніше. Більше не буде сварок, образ та скандалів, а лише порозуміння та гармонія.

Терези

У 2022 році Терезам доведеться нарешті зробити вирішальний крок і піти назустріч своїй долі. Якщо стосунки довгий час стояли на місці, то чому б не узаконити їх у новому році Тигра.

Самотні представники знаку отримають шанс уже у новорічну ніч познайомитись зі своєю майбутньою другою половинкою. Стосунки будуть складатися гармонійно, якщо обидва партнери вкладатимуть зусилля у них.

You cannot copy content of this page