5 знаків Зодіаку, яких у серпні чекає грошовий прибуток

Серпень місяць виявиться сприятливим для фінансового становища 5 знаків Зодіаку. За грошовий прибуток і фінансовий стан відповідає другий дім. По цьому дому у певних знаках Зодіаку будуть транзити Венери, Меркурія і Юпітера.

Діва

Цей знак Зодіаку неспроста вважається одним із найбільш цілеспрямованих і працьовитих. Для багатьох Дів робота і гроші є сенсом життя. У літню пору 2018 року для них на перше місце вийде фінансова сфера, цьому посприяє транзитна Венера в другому будинку. Проходження планети любові і прибутку принесе Дівам хоча б невелике, але все-таки поліпшення матеріального становища.

У цей період з’являться способи додаткового заробітку. Діва може отримати премію на основній роботі або ж встановить нові зв’язки, корисні для фінансової сфери. Жінки-Діви не втримаються від шопінгу, а чоловіки будуть купувати та дарувати подарунки своїм близьким. Транзит Венери по другому будинку збільшує прагнення до задоволень різного роду.

Терези

Ще один щасливчик серед усього зодіакального кола – Терези. З другого дому знака буде проходити транзитний Юпітер. В одному знаку планета удачі і щастя знаходиться цілий рік. Юпітер вважається найбільш щедрою і оптимістичною планетою, тому завдяки його проходженню по другому матеріальному дому, Терезам слід очікувати удачі в матеріальній сфері практично цілий рік.

У цей період можна ухвалювати важливі фінансові рішення, інвестувати гроші у великі проекти. Також транзит сприятливий для Терезів ще й тим, що сприятливо аспектується Нептуном і Плутоном в серпні 2018 року.

Риби

За грошовий стан частково відповідає восьмий будинок. Це обитель чужих грошей, страховки, спадкових справ, податків та спільних угод. У серпні 2018 року по восьмому будинку Риб буде проходити транзитна Венера, яка приносить удачу в будь-якого роду прибуткові сфери. Планета любові і грошей сприятливо впливає на інвестиції при партнерських угодах, отримання спадщини.

У період транзиту Венери по восьмому будинку Рибам можуть дарувати подарунки, повернути борги і вдало дати гроші в борг. Але варто остерігатися магічного впливу від отриманих купюр.

Читайте також: Наймиліші та найменш конфліктні жінки за знаком Зодіаку

Овен

Грошовий прибуток також очікує у серпні представників, народжених під знаком Овен. Через їх восьмий будинок буде проходити транзитний Юпітер, який до того ж в серпні сприятливо аспектується Нептуном і Плутоном. В цей час успіх варто очікувати працівникам банківської сфери, власникам свого бізнесу.

Також є ймовірність отримання спадщини. Вкладені інвестиції й інші фінансові ресурси в спільні операції значно збільшаться. Але рекомендується раціонально і консервативно підходити до всіх матеріальних вкладень. Розширення ресурсів від партнерських угод може позначати збільшення заробітку чоловіка.

Рак

Чутливих і емоційних Раків також очікує в цьому місяці удача в грошовій сфері. І все завдяки проходженню з другого дому Сонця і Меркурія. Сонце в період з 20 по 31 серпня буде сприятливо аспектуватися вищими планетами, Ураном і Сатурном. Трін цих планет зі світилом може принести Раку несподіваний прибуток за тривалі труди. Також Раки можуть отримати якісь несподівані можливості покращення матеріального становища.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram