5 знаків Зодіаку життя яких круто зміниться у серпні

2 серпня квадрат Сонця й Урану принесе несподівані й приємні зміни Тільцям і Левам. Стане з ніг на голову якась звична частина життя. За прогнозом астрологів Тільці та Леви можуть отримати свободу там, де вони її зовсім не просили, наприклад, їх можуть звільнити, виселити з квартири, з ними може посваритися найкращий друг.

І у Тільців, й у Левів це вдарить по їхній особистості, аж до стресу і кардинальної зміни поглядів на засадничі речі. У Тільців події матимуть приватний характер і залишаться “між своїми”. У Левів вони будуть пов’язані з роботою, соціальним статусом, отримають резонанс від суспільства, – кажуть астрологи.

10 і в перші години 11 серпня складеться квадрат між з’єднанням Місяця й Урану, і Меркурієм. Він принесе зміни Тільцям, Близнюкам, Ракам, Левам і Дівам. Цей аспект передвіщає несподівану зустріч, новини або поїздку, або несподіваний поворот на зустрічі або в поїздці.

У Тільців зустріч або новини спровокують великі особистісні зміни. На жаль, не найкращі. Тому їм краще відмовитися від поїздок і менше спілкуватися, радять астрологи. У Близнюків не туди поверне зустріч або поїздка. Якщо вони не хочуть неочікуваних проблем, їм, як і Тільцям, краще відсидітися вдома. Ракам не варто брати участь у групових заходах, тренінгах, екскурсіях, зустрічах друзів.

У Левів станеться великий поворот у роботі. Можуть звільнити або відправити у незаплановану відрядження. У Дів можуть бути складності з виїздом в іншу країну. Менш масштабною, але настільки ж неприємною буде несподівана й неприємна звістка здалеку, можливо, з анонімного джерела.