5 звичайних речей в будинку, які привернуть до вас любов

Не щастить у коханні? Не впадай у відчай. Цілком можливо, що енергетика вашого будинку блокує циркуляцію любовної енергії, і в цьому можуть бути винні предмети, які приносять в будинок нещастя.

Проведіть ревізію і трохи перетворіть свій будинок, наповнивши його речами, енергетика яких рясніє щастям і успіхом. Пройде тиждень-другий, і ви зустрінете людину, про яку мрієте. Експерти зібрали для вас кілька корисних рекомендацій, грунтуючись на вченні фен-шуй, які обов’язково зроблять ваше особисте життя яскравим, насиченим і пpистpасним. Джерело.

Постери та картини

Фахівці в області фен-шуй радять прикрасити стіни свого будинку яскравими постерами. Дуже добре, якщо це будуть романтичні картини, зображення парних предметів або птахів, фотографії красивих кумирів і знаменитостей. На думку практиків, це допоможе свідомості налаштуватися на зустріч з потенційним партнером, який буде не просто зовні красивий, але і успішний. Головна умова – використовувати фотознімки вільних знаменитостей.

Подушка

Найголовніша помилка одиноких людей – це облаштування житла для одного. Купіть щось для двох. Це може бути додатковий стілець, запасний халат, ще одна зубна щітка, гостьові тапочки, друга подушка. Ці предмети не обов’язково використовувати за призначенням, вони потрібні для залучення вашого майбутнього партнера. Уявіть, як він або вона буде користуватися вашим посудом, спати у вашому ліжку, сидіти на вашому кріслі і так далі.

Кактус

Кактус – відмінне рішення для тих, хто втомився від самотності і з’ясування стосунків. Рослина здатна вбирати в себе негатив і заряджати навколишній простір позитивом. Більш того, колючий помічник швидко знімає напругу і нервозність, що дозволить відволіктися від насущних проблем і радіти життю, а значить, залучати любов.

Помаранчевий колір

При боротьбі з самотністю кращою зброєю вважаються речі помаранчевого кольору. І чим більше, тим краще. Фіранки, покривала, подушки, лампи, тапки, вази в палітрі оранжевого наповнять будинок радістю, а його мешканців – привабливістю. Всім відомо, що помаранчевий – це хіт літнього сезону. Це колір сонця, літа, тепла і усмішок, який дарує чудовий настрій і підвищує впевненість у собі.

Читайте також: 5 речей, які в жодному випадку не можна викидати з будинку. Вбережіть себе від проблем та негараздів

Свічки

Ароматичні свічки, розставлені по квартирі, – що може бути романтичніше? Крім того, що свічки асоціюються з романтикою, вони ще вважаються відмінними помічниками при боротьбі з негативом. Відомо, що вогонь свічки нейтралізує негатив, створює атмосферу світу, гармонії і щастя. Багато практиківи рекомендують провести невеликий ритуал на любов. Для цього потрібно лише пройтися із запаленою свічкою по всій квартирі, думаючи в цей момент про те, як ви знайшли свою другу половинку.