50-й день війни: передбачення карт Таро

Перша карта у нашому сьогоднішньому розкладі – “Туз пентаклів”. Вона вважається чи не найкращою з усіх молодших арканів. “Туз пентаклів” у розкладі – дуже добрий знак взагалі, він несе реальну удачу. Йдеться про початок чогось нового, появу нових ресурсів та пріоритетів.

Туз у картах Таро розцінюється як можливість нового досвіду. У цьому випадку він говорить про велику кількість ресурсів, а матеріалістична енергія “Туза пентаклів” допомагає отримувати користь з усього.

Він позначає початок нового циклу. У ширшому значенні він уособлює також задоволення та особисті досягнення. Це час, коли ви нарешті починаєте пожинати плоди своїх зусиль.

Наступна карта у нашому розкладі – “Двійка жезлів” у перевернутій позиції говорить про конкуренцію. Зміцнюйте свої позиції, так ви впораєтеся з найскладнішими завданнями. Виявляйте ентузіазм та активність, дійте оперативно. Бережіться лінощів і апатії, і обов’язково прислухайтеся до себе – виконуйте завдання покликання, а не потреби.

Варто подумати про свої життєві принципи та установки та визначитися з вибором. Оцініть свої можливості. Нейтралітет зараз не допоможе, настають часи, коли доведеться показати силу характеру і висловитися або ж прийняти непросте рішення. Спочатку може здасться, що ви втратили в глухому куті, але це лише тимчасовий стан і у вас є всі шанси з нього швидко вийти. Може бути втома, але це – не фінал.

Завершує наш нинішній розклад карта “Четвірка пентаклів”. Ця карта означає досягнення чогось важкого працею. Ц Ця карта вказує на те, що слід знайти контроль над тим, що вас непокоїть. Карта символізує захищеність, але людина при цьому відчуває багато тривоги, тому що боїться втратити все нажите. Багато енергії нині йде на захист та забезпечення безпеки.

Ця карта підказує, що слід знайти енергію для виходу зі складних та заплутаних ситуацій, утримуйте кордони, зміцнюйте становище, захищайтеся від зовнішньої небезпеки. Водночас ви можете відчувати себе у замкнутому колі, мовляв, усюди де ви робите, скрізь натикається, на якісь застереження та несподівані маленькі неприємності. Карта вказує зіткнення з бюрократичною системою та тяганину у справах.