52-й день війни: прогноз за картами Таро

У сьогоднішньому розкладі маємо дві карти Таро, які належать до так званих молодших арканів Таро, що вказують на більш побутові речі та одну, яка належить до старших арканів і вказує на більш важливі речі.

Перший аркан сьогоднішньому розкладі – “Паж пентаклів”. З появою цього аркана таро в розкладі очікується відмінних новин, пов’язаних з бізнесом та кар’єрою, появи нових знайомих, від яких прийде допомога у ділових питаннях.

Також карта таро “Паж пентаклей” вважається дуже щасливою для навчання, підвищення кваліфікації, здобуття професійних навичок та практики – все це дозволить створити міцний фундамент для майбутнього прибутку. Загалом ця карта таро заохочує творчий настрій з дальнім прицілом.

Карта радить вам отримати нові знання, навички чи контакти — у майбутньому це допоможе значно покращити стан своїх справ.

Наступна карта у розкладі – “Башта”, причому – у перевернутій позиції. Вона не радить поспішати з руйнуванням старих стосунків та зв’язків, краще вирішити справу, уникаючи скандалів та конфліктів.

Перевернута “Башта” також віщує неприємні переживання. Все, що до цього вважалося стабільним і безпечним, може похитнутися. Нерідко йдеться про переворот системи цінностей, зміну принципів і переконань, позбавлення баласту. У глобальному трактуванні “Вежа” може стати провісником негативних явищ. Але перевернута “Башта” має більш обнадійливе значення. Не виключено, що у вашому житті може бути хаос, але зміни будуть продовжуватися недовго і не сильно зачеплять вас.

Завершує наш розклад “Десятка кубків”, яка вказує на впевненість у собі і в майбутньому, на глибокі та чисті почуття, на свободу від будь-яких ілюзій чи самообману після важкого періоду. Карта означає, що слід знайти душевний спокій, добросусідство, щастя та почуття глибокої вдячності. Вона символізує кульмінаційний період.

Ця карта говорить про те, що найближчим часом ви отримаєте все, на що розраховував і будете по-справжньому задоволеними, хоч би як складалися обставини у вашому житті. Швидше за все, з’явиться нове джерело не лише доходу, а й самодостатності, натхнення творчості, або розвитку. Також ця карта символізує наближення добробуту, радості, нагороду за працю та райдужні перспективи.

Фото ілюстративне