6 березня – день Козельщанської ікони Божої Матері, яка славиться чудесами зцілення та допомагає в біді

Чудотворний образ Богоматері славиться чудесами зцілення, і віруючі 6 березня прийдуть в церкви і храми, щоб помолитися і розповісти про свої біди. Священнослужителі закликають віруючих читати молитви і вдома, щоб отримати підтримку і заступництво від Божої Матері.

У чому допомагає ікона

Ікона прославилася своїми чудесами в далекому 1881 році. Завдяки молитвам зцілилася дочка графа Капініста, хоча медики вважали її недугу невиліковною. Вона змогла встати на ноги, чим підтвердила силу чудотворної ікони. До Козельщанської Богоматері звертаються з різними проблемами. Вона допомагає:

  • зцілитися від душевних і тілесних недуг;
  • знайти міцність духу;
  • зміцнитися у вірі і протистояти спокусам;
  • приборкати гнів і позбутися від туги;
  • уберегтися від наклепів;
  • позбутися від впливу заздрісників і маніпуляторів;
  • знайти душевну рівновагу.

Щирі молитви, піднесені в день шанування ікони, допомагають віруючим, і багато хто з них прагнуть в Козельщанський монастир, що знаходиться в Україні. Там знаходиться найдавніша ікона і копії з неї розташовані по багатьом церквам і храмам.

Читайте також: Як правильно дотримуватись посту і що потрібно зробити в цей період

Молитва перед іконою Богородиці 6 березня

У день вшанування Козельщанської Божої Матері Небеса слухають кожне слово, тому священнослужителі закликають бути чесними під час молитов і звільнити душу від вантажу. Спілкування зі святинею може відбуватися в будь-якій формі, і для цього не потрібно заучувати довгі молитви церковнослов’янською мовою. Досить попросити допомоги і покаятися в непорядних вчинках, щоб отримати підтримку Вищих Сил.

«Благодатна Діва Марія, заступниця і захисниця всіх, хто живе на землі! Молимося смиренно лику Твоєму і просимо підтримки в справах земних. Не покинь нас без свого заступництва і не дай недугам душевним і тілесним здолати нас. Спаси і збережи від зла будь-якого і не дай звернути зі шляху істинного. Зміцни віру нашу в Господа, сина Твого, захисника нашого. Так будемо прославляти тебе відтепер і навіки вічні. Амінь!».