6 березня – день зриву планів і ще 4 найбільш небезпечних днів у березні: не плануйте серйозних справ на цей час

Текст підготовлено спеціально для osoblyva

6 березня – день зриву планів

Поки Місяць росте і знаходиться в Знаку Рака, можуть статися найдивніші речі в роботі і в бізнесі, в любові. Цілком можливо, що задумане на цей день зірветься, з’являться якісь нові проблеми і нові змінні в рівнянні.

13 березня – п’ятниця 13

Це буде найнебезпечніша п’ятниця не тільки березня, але і всієї весни 2020 року в цілому. Незважаючи на позитивне розташування Місяця в цей день, проблеми можуть з’являтися буквально з нізвідки. Вирішувати їх варто максимально швидко, не відкладаючи нічого на потім.

У цей день залишитися на плаву вийде у відповідальних людей, які вміють змушувати себе діяти, незважаючи на втому і бажання відпочити в п’ятничний вечір.

19 березня – час творчого застою

19 числа багато людей можуть відчути проблеми, пов’язані з пам’яттю. Це відіб’ється на інтелектуальній роботі, на творчості і навчанні. Студентам в цей день бажано не займатися підготовкою до іспитів, а сфокусуватися на чомусь іншому. Найважче буде йти робота у тренерів, у тих, хто навчає інших людей і дає нові навички.

24 березня – день потужного енергетичного дисонансу

Місяць буде в самому початку фази зростання, тому що станеться його оновлення. Це несприятливий Молодик, тому що супутник Землі буде перебувати в знаку Овна. День принесе нам багато проблем і негараздів, особливо в плані емоційного стану і здоров’я.

Читайте також: 1 березня – Прощена неділя: 7 важливих справ, які потрібно зробити в цей день, щоб отримати Божу милість

28 березня – час спалахів ревнощів і заздрощів

Телець і зростаючий Місяць не поєднуються один з одним. Через це 28 числа відбудеться безконтрольне підвищення ревнощів і бажання критикувати один одного. Для закоханих це буде день справжніх випробувань. Тим, хто вже давно перебуває у стосунках, можна не хвилюватись, а ось людям, які тільки з’їхалися або переживають період прохолоди, краще стежити за словами і вчинками.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням