6 найгірших подарунків на День святого Валентина, які можуть зруйнувати стосунки

День святого Валентина – важливе свято для всіх закоханих людей. Якщо ви хочете зміцнити стосунки, важливо вибирати правильні подарунки. Ось чого дарувати не варто.

Штучні квіти

Це найневдаліший з погляду біоенергетики подарунок для жінки. Будь-який чоловік, який хоче подарувати штучні квіти жінці, має двічі подумати. Швидше за все, це вкрай негативно позначиться на стосунках.

Взуття

У жодному разі не даруйте другій половинці взуття. Навіть найпростіші домашні капці можуть спричинити швидкий розрив. Недарма кажуть: якщо подарувати людині взуття, вона від вас піде. Не варто перевіряти цю прикмету. Це актуально не лише у День святого Валентина, а й у дні народження та річниці.

Білизна

Ні жінки, ні чоловіки не повинні дарувати одне одному щось подібне. Такі речі краще купувати самостійно. На думку експертів, такий подарунок підвищує ймовірність зради.

Фотографії

Багато хто робить колажі з фотографій і купують красиві рамки. На перший погляд, це може здатися чудовим подарунком, але насправді це не так. Фотографії призводять до швидкого розставання, особливо якщо були подаровані на початку стосунків. Тим, хто вже довго живе разом, можна дарувати один одному фотографії на День святого Валентина, але важливо, щоб вони були зроблені порівняно нещодавно.

Годинник

Відомо, що годинник дарувати заборонено: це погана прикмета. У день святого Валентина їх дарувати небезпечно вдвічі. Вважається, що це призводить до розлуки. Не варто дарувати навіть одяг, на якому намальований циферблат.

Речі, що були у вжитку

Іноді дуже хочеться порадувати кохану людину чимось дорогим, але немає грошей на нову річ. У такому разі доводиться шукати щось на просторах інтернету в інших людей дешевше. У день святого Валентина дарувати такі подарунки не можна. Не варто також дарувати речі, які належали вашим близьким: бабусин золотий перстень, мамин ланцюжок, татові запонки тощо. Купуйте щось нове чи робіть щось своїми руками.