6 найгірших зрадників серед чоловіків за знаком Зодіаку

6 найгірших зрадників серед чоловіків за знаком Зодіаку. Якщо ви не хочете постійно наступати на одні й ті ж граблі, ознайомтеся з гороскопом, адже багато зодіакальних представників просто не можуть жити без чергової інтрижки, але є й ті, хто зберігає вірність і любов одній жінці. Хто ж дістався вам?

Терези. Перше місце в рейтингу найбільш невірних чоловіків займають Терези. Так-так, чоловіки цього знаку Зодіаку справжні ловеласи і справжні цінителі жіночої краси. Чоловік-Терези не зможе пройти повз жінки, яка йому сподобалася і обов’язково висловить їй свою симпатію: мила усмішка, ненав’язливий комплімент, легкий флірт. Джерело

Вони настільки вміло можуть приховувати свої пригоди і захоплення, що їх другі половинки роками можуть залишатися в повному невіданні. Терези ніколи не допустить такої помилки, як помада на сорочці або сліди, залишені коханкою в машині. Незважаючи на те, що вони не проти сходити наліво, сім’ю заради коханки залишають вкрай рідко, для них, скоріше, це ні до чого не зобов’язуючі інтрижки.

Скорпіон. Чоловіки-Скорпіони – це ті чоловіки, які знають про жіночу звабу абсолютно все, вони люблять жінок і їх увагу, але варто сказати, якщо він щасливий у стосунках, то ніколи не зрадить кохану жінку. На зраду його може штовхнути відсутність ceксу і нудьга. Навіть якщо так, то навряд чи коханка може зацікавити Скорпіона більш ніж на одну ніч, для нього важливий сам процес зваблювання, а коли жepтва підкорена, вона стає не цікава.

Стрілець. Чоловік-Стрілець – мисливець, для якого зрада – це свого роду гра, спосіб самовираження, тому покращити їх в aдюльтeр можна досить часто. Щоб підкорити пасію, цей чоловік не скупиться ні на слова, ні на вчинки, але після першої близькості, повертається в обійми своєї дружини і викреслює номер з телефонної книги.

Проблема в тому, що на наступний ранок Стрілець знову вийде на полювання, тому що процес спoкyшання приносить йому справжню насолоду і є для цього чоловіка особистим нapкотиком.

Козеріг. В цілому чоловіки-Козероги цінують свою сім’ю і рідко наважуються на зраду, це може статися тільки в одному випадку – якщо він відчуває до іншої жінки дуже сильні почуття. Вони дуже переживають про те, що друга половинка може їх розсекретити, тому ретельно приховують свій зв’язок, але роблять це так майстерно, що дружина може роками не помічати каверзи, так як любові і турботи Козерога з головою вистачає на обох.

Однак, як би довго не протримався цейя таємний зв’язок, він дуже пригнічує чоловіка і він навряд чи залишить сім’ю заради коханки, рано чи пізно ці відносини себе вичерпають і закінчаться.

Водолій. Чоловіки-Водолії дуже товариські і привабливі, вони завжди знаходяться в центрі жіночої уваги, але сильної слабкості до протилежної статі не мають. Їх може захопити дуже відкрита і цікава особа, тоді він може позалицятися, чисто з цікавості. Сам же Водолій рідко буде спеціально шукати коханку, але цей чоловік дуже мстивий і якщо він запідозрить свою жінку в зраді, обов’язково помститься їй тією ж монетою.

Читайте також: День подарує фінансове благополуччя і приємні зустрічі: гороскоп на 19 вересня

Риби. Цим романтичним чоловікам дісталося останнє місце в рейтингу найбільш невірних чоловіків, навіть не дивлячись на те, що вони просто обожнюють жіночу увагу, компліменти і жити не можуть без флірту. Але далі розмов справа не заходить, а фізичну зраду вони можуть уявити хіба що в своїх найсміливіших фантазіях.

Чоловіки-Риби дуже цінують свою другу половинку, так як здатні по-справжньому любити лише одну жінку. Трапляється, що чоловіка може злегка занести в любовному вирі, але він, вчасно усвідомивши неправильність цього вчинку, повертається додому, в обійми люблячої дружини.

Фото – flytothesky.ru