fbpx

6 найзліших знаків Зодіаку

Є такі люди, яких дратує все навколо: то сонце світить дуже яскраво, то ціни надміру високі, то туфля тисне. Дивно, якщо вони взагалі хоч колись бувають задоволеними. Ці 6 знаків зодіаку частіше інших демонструють свій поганий настрій.

Козеріг
Якщо він не в дусі, то будь-яка дрібниця здатна вивести з себе. Ручка потікла? Птахи за вікном співають занадто голосно? Вітер холодний подув? Всі ці дрібниці життя бiсять Козерога. Він любить, щоб все було під лінієчку, правильно і чітко.

Щоб заспокоїтися, зірки радять Козерогові знайти тихе місце і залишитися наодинці з думками. Йому треба хоч десять хвилин побути в повній тиші. Корисно в кінці дня приймати ванну, яка розслабляє, насолоджуватись класичною музикою і тренувати силу духу за допомогою йоги.

Риби
Переповнений емоціями знак, який не вміє приховувати злість і досаду. Риби звикли вихлюпувати негатив за допомогою плачу. Вони не борються зі злістю, а дають їй волю. Сльози допомагають знизити емоційне напруження і випустити пар.

Але плакати не завжди доречно. Кращий спосіб впоратися зі злістю і негативом – зайнятися творчістю. Рибам корисно малювати, ліпити з глини, танцювати. Подібні заняття допомагають спрямувати думки в конструктивне русло і відволікають від негараздів.

Рак
Їх настрій може зіпсувати мізерна дрібниця. Нагрубила продавщиця в магазині? Весь день у Рака буде зіпсований. Раки ловлять на собі погляди перехожих і думають, що над ними всі потішаються, хоча люди просто йдуть по своїх справах.

Зірки радять попрацювати над упевненістю в собі. Ракам рекомендується усвідомити, що кожна образа, обґрунтована чи надумана, впливає на емоційний стан, продуктивність роботи і здатність приймати логічні рішення. Не варто псувати здоров’я з-за мізерної дрібниці?

Водолій
Їм треба відчувати себе потрібними та корисними. Водолії виходять з себе, коли їхні заслуги применшують, а до думки не прислухаються. Цьому знаку важливо бути почутим. Якщо ж оточуючі ігнорують Водолія, його настрій моментально скочується вниз.

Щоб якомога рідше виявлятися в обіймах злоби, зірки рекомендують Водоліям вихлюпувати негатив за допомогою спорту. Скоро зірве дах? Краще вийти на вулицю і півгодини прогулятися по парку. Не завадять інтенсивні тренування в спортзалі і відвідування басейну.

Діва
Надзвичайно дисциплінована, любить, щоб все було розкладено по поличках. Проблема в тому, що оточуючі відмовляються жити за «ідеальним» графіком Діви, чим доводять її до сказу. Здається, всі навмисно доводять до сказу. Просто Діва надто завищує вимоги до себе і до оточуючих, тому змушена щодня стикатися з нерозумінням і конфліктами.

Читайте також: Любителі дpaми та істepик: Три найревнивіших знаки Зодіаку

Зірки рекомендують не боротися з поганим настроєм, а просто його пережити. Природна впертість Дів просто не дозволить їм визнати свою провину. Краще почекати, поки емоції вляжуться, а потім приймати зважені рішення.

Скорпіон
В душі цього знака вирує вулкан почуттів. Але Скорпіону соромно їх показувати, тому він змушений носити маску невдоволення. Скорпіони взагалі рідко показують позитивні емоції. В основному вони або демонстративно незворушні, або холодно непривітні.

Скорпіонам варто хоч зрідка дивитися на себе з боку. Оточуючим неприємно бачити похмуре і незадоволене обличчя. Не можна постійно бути всім незадоволеним, люди просто відвернуться від похмурого буркуна.

Джерело.

You cannot copy content of this page