fbpx

6 прийомів мудрої жінки, які змушують чоловіків бути щедрим

Чому одних жінок чоловіки оточують турботою, дарують їм подарунки, нескінченно витрачають на них гроші, а іншим дістається лише скромний букет на 8 березня?

Якщо ви належите до другої категорії, то для вас є хороша новина: щедрість – якість, природою закладене в кожному чоловікові, варто лише знати, як її пробудити в своєму обранцеві. З’ясовуємо, які 6 прийомів змусять вашого коханого бути уважним і щедрим.

Радійте подарункам

Чому ми так любимо балувати подарунками маленьких дітей? Вони вміють їм щиро радіти! Бажаючи ще раз побачити на обличчі малюка захоплення від чергового сюрпризу, ми не пошкодуємо витратити гроші і час і придбати ще одну (нехай навіть сто двадцять п’яту і не дуже потрібну) іграшку, книжку, та все, що завгодно!

Дитячій безпосередності і здатності радіти дрібницям варто повчитися: чим радісніше ви будете реагувати на кожен, навіть дуже невеликий подарунок коханого, тим сильніше йому захочеться порадувати вас знову. Звичайно ж, мова не йде про удавання – нещирість завжди відчувається і послужить вам погану службу. Але навчитися іноді «включати» в собі маленьку дівчинку, яка приймає подарунки з захопленням і радістю, можна і потрібно.

Просіть про допомогу

Щедрість йде рука об руку з прагненням піклуватися і оберігати. Якщо ваш чоловік не цілком відповідає образу лицаря-захисника, варто задуматися: а ви самі даєте йому таку можливість? Імідж самостійної і незалежної «залізної леді» може стати настільки звичним, що ми поступово відвикаємо проявляти жіночу крихкість і слабкість – а раз так, то чоловік часом і не передбачає, що ми чекаємо від нього проявів уваги.

Почніть просити коханого про допомогу – навіть якщо спершу вам буде складно це робити, а внутрішній голос буде наполегливо нашіптувати: «Я сама впораюся!» Одна з основних потреб чоловіки – відчувати себе потрібним, і якщо ви подаруєте йому це відчуття, він відповість вам щедрістю і щирою турботою.

Читайте також: Чоловік зрaдив мене з донькoю, де знaйти сuлu жuтu дaлі

Дякуйте

Жінка, яка з завидним ентузіазмом сварить обранця за жадібність, але не вміє від душі подякувати, лише сприяє тому, що її чоловік буде з кожним днем ​​ставати все більш жадібним і скупим. Щоб коханий хотів витрачати на вас гроші, оцініть прикладені нимм зусилля і неодмінно похваліть його щедрість – розкажіть, як ця його якість важлива для вас і як ви захоплюєтеся його чоловічою турботою і увагою до вас. Щира подяка і захоплення можуть створити чудеса – навіть самому економному чоловікові захочеться нескінченно оточувати вас турботою і дивувати подарунками просто так, без жодного приводу.

Говорить про свої бажання

Чоловіки, на жаль (чи на щастя?), не вміють читати думки, та й натяки, як правило, розуміють насилу. Тому, якщо вашому чоловікові чужі прояви щедрості, а вас це турбує, не чекайте, що він «сам здогадається» про причини вашого невдоволення, – не здогадається! Розкажіть коханому про свої бажання – але не в формі закидів ( «Тобі весьчас шкода на мене грошей!»), порівнянь ( «А ось Олі чоловік квіти дарує без жодного приводу!») або безкомпромісних вимог ( «Хочу, щоб ти мені купив пальто»).

Кращий спосіб – це не критикувати і не маніпулювати, а розповісти про свої почуття. Люблячому чоловікові обов’язково захочеться порадувати вас хоча б букетом квітів, якщо ви щиро визнаєте: «Мені було б дуже приємно, якби ти частіше робив мені подарунки – для мене так багато значить твоя увагу!»

Дозволяє собі мріяти

Часом ми самі немов блокуємо в коханій людині щедрість, іноді навіть не віддаючи собі в цьому звіт. Чи бувало так, що на питання чоловіка «Що тобі подарувати, кохана?» Ви відповідали: «У мене є все необхідне, не витрачай гроші»? Або, може бути, ви вичитували обранця за надто дорогий подарунок і навіть пропонували повернути його в магазин? Майте на увазі: така реакція – надпотужний «глушник» чоловічої щедрості: який резон піклуватися про жінку, у якої «все є» і яка не вважає себе гідною дорогих подарунків?

Якщо ви, дивлячись на жінок, оточених чоловічою увагою, задаєтеся питанням, як вони досягають такого ставлення, ось вам відповідь: вони просто не бояться бажати і вміють бажане приймати – з вдячністю, але і з гідністю, не боячись «заборгувати» і не намагаючись виступати в ролі бухгалтера.

Проявляти щедрість

Щедрість – якість, яку можна досить швидко розвинути, варто лише створити відповідну атмосферу. Якщо ви хочете, щоб чоловік виявляв щедрість по відношенню до вас, навчитеся бути щедрою самі – даруйте увагу, час і сили собі і близьким, не скупіться на приємні слова і емоції, робіть сюрпризи без приводу, даруйте невеликі подарунки – одним словом, культивуйте щедрість у ваших відносинах: надихаючись вашим настроєм, чоловік поступово сам почне ставати все більш щедрим і уважним.

Джерело.

You cannot copy content of this page