fbpx

6 типів дівчат, яких не беруть заміж

Бажання вийти заміж рано чи пізно з’являється у будь-якої жінки. Одні з легкістю здійснюють таке бажання. Іноді і по кілька разів. Інші ж, як не намагаються, вийти заміж, на жаль, не можуть. У чому ж секрет?

– Це тому що я занадто то-о-о-о-овста! – волає вся в сльозах моя подруга, яка зовсім недавно розлучилася з черговим хлопцем. Вони почали зустрічатися рік тому, їх відносини виглядали серйозними, і, здавалося, справа йде до весілля, але немає. Замість пропозиції руки і серця вона отримала пропозицію розлучитися друзями. – Напевно знайшов собі стрункішу і до неї пішо-о-о-ов !!!

Дівчата схильні в першу чергу шукати причини в своїй зовнішності: занадто товста, дуже худа, короткі ноги, прищі, рідке волосся, криві зуби. А в другу чергу – після пиятик в компанії подружок – починають звинувачувати у всьому мужиків. Сволота, негідники, пси, негідні, кращі роки на них витрачені!

Але чи винні чоловіки? Чи винні товста попа і короткі ноги? Адже, якщо згадати, Бріджит Джонс ніщо не завадило знайти особисте щастя, незважаючи на далеко не ідеальну зовнішність. Ну і що, що вона вигаданий персонаж. Так що ж заважає мільйонам дівчат вийти заміж? Давайте розбиратися.

У тому, що моїй подрузі в черговий раз попався «не той» чоловік, звичайно ж, не винна її зайва вага. Схуднувши, вона б, безсумнівно, стала виглядати краще. В моїх очах. Але її бойфренду вона подобалася і такою. Та й взагалі назвати її товстою не можна, хіба що злегка повненькою. Але не в цьому справа. При ближчому розгляді ситуації з’ясувалося, що втік її милий друг зовсім не від пишних форм, а від нестерпного, мозговиносящего характеру моєї подруги.

Проблемна

Будь-які проблеми, навіть найдрібніші, вона звалювала на нього. Спочатку він їй намагався у всьому допомагати, але коли справа дійшла до того, що йому треба було щодня возити її кішку на якісь уколи і зустрічати її маму після фітнесу, хлопець не витримав.

Чоловік – лицар, а не робоча худоба, на яку можна звалити всі свої турботи і проблеми. Якщо таким чином перевіряти чоловіка «на вошивість», можна запросто залишитися на самоті, як моя подруга. Нікому не потрібні проблемні дружини. Несамостійні чоловіки теж не особливо приваблюють жінок, так з чого б чоловікові возитися з жінкою, яка поводиться як безпорадне дитя? Потрібно вчитися самим вирішувати свої проблеми.

Одержима шлюбом

Ще одна причина, через яку чоловіки поспішають не під вінець, а подалі від дівчини, – її маніакальне бажання вийти заміж. Так, мама всі вуха прожужжала, подруги постійно підколюють, сусідки дістали питаннями, але кидатися на першого зустрічного чоловіка пристойного вигляду теж не варіант. Такі шлюби закінчуються ранніми вагітностями і подальшим розлученням. Кому це треба?

Розумію, хочеться заміж, але не треба це так відверто демонструвати. А дівчина, одержима шлюбом, видає себе тим, що прогинається під бажання кожного придyрка, який попався їй на шляху, і терпить всю фiгню, яку ті витворяють. Вона боїться висувати якісь вимоги і висловлювати невдоволення, тому що їй страшно втратити чоловіка.

У підсумку вона або залишається одна, тому що нормальні чоловіки одержимих бояться, або одружується з яким-небудь пoкидьком суспільства, що ще гірше, ніж бути однією.

Надміру романтична

Вона живе образами кіно, де чоловіки співають серенади своїм коханим жінкам, надсилають мільйон яскраво-червоних троянд додому і роблять пропозицію руки і серця в Парижі на Ейфелевій вежі. А її чоловік навіть квітів не дарує, негідник такий! Як можна створювати сім’ю з таким неромантичних типом? Це ж кошмар!

Таким чином вони самі відштовхують від себе потенційних женихів, чекаючи принца на білому коні. Точніше не принца, а павича, який тільки розпускає хвіст і пускає пил в очі, а на ділі ще не факт, що хорошим чоловіком виявиться. Адже всі ці романтичні приблyди властиві частіше бaбій, ніж порядною чоловікам. Досвід робить свою справу. А звичайні чоловіки часто зовсім навіть не романтичні.

Сьорбнули сімейних проблем

Вона ще не була одружена, але встигла відчути на собі всю красу побуту і сімейного життя. Можливо, вона була старшою дитиною в багатодітній родині і їй доводилося завжди бути за головну і допомагати батькам по господарству нарівні з дорослими. Або ж сестри-брати залишали їй на піклування своїх дітей, і весь вільний час вона грала роль няньки і мамки в одній особі.

Тепер її пересмикує від однієї думки, що таке знову трапиться в її житті. Зараз вона надана сама собі, їй не потрібно нікого няньчити, не потрібно гладити чиїсь сорочки і варити борщі, які вона сама терпіти не може. Їй добре і так, тому заміж вона не поспішає, адже заміжжя у неї асоціюється з безпросвітною битовухою.

Спляча красуня

Вона знає, що одержимих шлюбом не беруть в дружини, тому поводиться рівно навпаки. Вона не робить жодних спроб знайомства, не стає ініціатором зустрічей або дзвінків. Вона впевнена, що чоловік все завжди повинен робити сам, тому сидить склавши ручки і чекає, коли щастя впаде їй на голову.

Але щастя не звалюється, тому що для того, щоб щось в житті сталося, треба щось для цього робити. Не потрібно кидатися чоловікам на шию, а й демонструвати цілковитн байдужність теж не кращий варіант. Нікому не цікаві бездушні ляльки, не здатні проявити ініціативу.

Опинилася не в тому місці

Все її життя проходить між будинком і роботою. На роботі пристойних чоловіків практично немає, найпристойніших давно розібрали. А на вулиці нині ніхто не знайомиться, особливо якщо пику цеглою робити. А яка ще буде у неї рожа від такого сумного життя? У барах і клубах шукати чоловіка тим більше марно, чоловіки туди не за цим ходять. Що ж їй робити?

Ідеальний варіант – знайти якесь цікаве заняття. Як правило, у таких захоплених людей змінюється оточення. У ньому з’являються цікаві люди, в тому числі чоловіки. У тому ж тренажерному залі шанси зустріти чоловіка дуже високі. І попу підкачати можна. Точно! Треба відправити подругу в тренажерний зал! Може, перестане себе товстою вважати, а заодно і познайомиться з ким-небудь.

Читайте також: 5 жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

Джерело.

You cannot copy content of this page