fbpx
Стосунки

6 вчинків, через які чоловік перестає поважати жінку

Є речі, які не варто робити заради того, щоб завоювати або утримати коханого чоловіка. По-перше, тому що він цього не оцінить, по-друге, неправильно вас зрозуміє, по-третє, перестане вас поважати. Якщо ви не будете робити речі, які ми перерахували нижче, то ви маєте всі шанси побудувати і зберегти міцні стосунки зі своїм коханим чоловіком.

Фінансова допомога
Ви не повинні брати на себе обов’язок утримувати вашу пару. Якщо ви будете закривати очі на те, що ваш партнер не працює, посилаючись на те, що не може знайти роботу, шукає своє покликання, або заробітну плату, якої він гідний, то в кінцевому підсумку весь тягар фінансової відповідальності у ваших стосунках ляже на ваші тендітні плечі. А ваш коханий чоловік просто сяде вам на шию. Згодом ви почнете розуміти, що він і не збирається працювати, це призведе до сварок і лайки, які зруйнують ваші стосунки.

Дорогі подарунки
Ви не повинні підносить своєму коханому чоловікові подарунки, які будуть коштувати дорожче ніж його подарунки для вас. Почнемо з того, що це може зачепити його самолюбство і навіть образити його, в разі якщо він не має можливості витрачати великі суми на презенти. Якщо ж ви обдаровуєте свого обранця дорогими подарунками, або ще гірше намагаєтеся купити ними його любов і увагу, і він приймає їх без докорів сумління, то варто задуматися над тим чи справжній він чоловік і чи потрібна вам така продажна любов.

Дорогі подарунки більш доречні вже в сформованих сімейних стосунках, коли за великим рахунком, ваше фінансове благополуччя це результат спільних зусиль.

Жалість
Ви не повинні жаліти чоловіка, якщо звичайно не хочете залишитися для нього просто другом. Чоловік ніколи не стане кохати ту, яка його жаліє, бо цього йому не дозволить його чоловіча сутність. Він від природи сaмeць, який повинен бути перед своєю сaмкoю сильним і впевненим у собі. Ви повинні підтримувати його, можете давати поради, співчувати, але не жаліти.

Перевага
Ви не повинні показувати свою перевагу, тикати пальцем в те, що йому не вдалося. Навіть якщо ви його про щось попереджали і він не прислухався до вас, не потрібно йому про це нагадувати, повірте він і так про це знає. А своїм нагадуванням ви його тільки принизите і розтопчите. Промовчавши і підтримавши – завоюєте повагу.

З крайності в крайність
Будинок, діти, сім’я – це прекрасно і все це тримається на жіночих плечах. Але це не означає, що ви повинні обмежити своє життя тільки цим і забути про кар’єру, друзів і свої захоплення. Як би це не було прикро, але домогосподарки, які живуть тільки своїми домашніми турботами згодом все менше замислюються про свій зовнішній вигляд, свій гардероб і свої інтереси.

Це може призвести до того, що навіть люблячий вас чоловік стане задивлятися на більш доглянутих дівчат, які виглядають елегантніше і з якими можна поговорити про що-небудь крім побутових тем.

Звичайно це не означає, що він стане вам зраджувати, але задивлятися на іншу і кокетувати з нею, напевно. Саме тому ви не повинні забувати про себе: робота, спілкування з друзями, ваше хобі і шопінг для себе коханої повинні бути у вашому житті обов’язково. Але не впадайте в крайнощі! Ваш чоловік не оцінить, якщо ви з головою підете в кар’єру або будете занадто багато часу проводити з друзями, забувши про домашній затишок, чоловіка і дітей.

Зовнішність
Жінки люблять міняти щось у своїй зовнішності: стиль, зачіска, стрижка, колір волосся. І це нормально, коли ви хочете цього самі, але коли ви робите це тільки тому що так подобається вашому чоловікові, але не вам – це дивно.

Читайте також: Яких жінок хoчyть всі одружені чоловіки?

А якщо ваш чоловік постійно вказує на те, що у вас щось не так з фігурою: не той розмір гpyдей, або ви занадто пишна, занадто худа і т.д., то задумайтеся чи дійсно він вас любить, адже коли ви тільки зустрілися, то його все влаштовувало, він полюбив вас такою яка ви є і саме так і повинно бути. Якщо чоловік вимагає від вас неможливого, значить він вас не гідний, не тримайтеся за нього, а можливо він таким способом просто намагається розірвати з вами стосунки, не знайшовши інших вагомих причин.

Ці правила потрібно зрозуміти і прийняти, усвідомивши свої помилки і спробувавши їх виправити, ви зробите свої стосунки кращими і міцнішими, а своє життя щасливішим.

Джерело.

You cannot copy content of this page