fbpx

6 жіночих помилок, які руйнують стосунки

Чому у багатьох жінок особисте життя йде криво і навскіс? Тому що з точки зору – помилок про любов у наших жінок – страшна кількість! Страждання і самотність часто стають логічним продовженням цих помилкових переконань. Жінка ловить себе на двох станах: або вона перманентно страждає від будь-яких відносин, або страждає від самотності і бажання в ці відносини терміново вступити.

Отже, що ж це за такі помилки, що заважають нам бути щасливими в коханні?

Ось лише деякі з них:

1. «Любити – значить страждати»

Як багато я бачу на своїх програмах жінок, у яких в базі саме таке переконання. Для такої жінки відсутність проблем – вже проблема! Тоді вона сама починає їх собі створювати. Щоб страждати. А значить, щоб любити. Таким чином, вона сама підсвідомо вибирає собі в «кохані» саме такого персонажа, який надасть їй максимум причин для страждання.

Причини можуть бути різні. Є, звичайно, просто самодеструктівні натури, вирощені на літературних шедеврах і які уявляють собі любов, пристрасть і страждання як щось нероздільне. Що ж, тут, як то кажуть, кожен грає по-своєму – головне, щоб в задоволення.

Однак, дуже часто жінки просто думають, що залишаючись в таких ось проблемних відносинах, вони щось «опрацьовують». Такі відносини не потребують ніякі «опрацювання» – вони потребують утилізації.

2. «Не можна бути щасливою без кохання»

Читайте також: Кара неминуча: Яка карма і наслідки чекають жінку за стосунки з одруженим

Ще одна помилка, за яку великий привіт Великій Класичній Літературі. Цей стереотип постійно нав’язується жінкам через медіа та інші інфо канали. І жінка ведеться. І вибирає бути нещасною навіть тоді, коли їй і самій толком не потрібні відносини, проаналізуй і зрозумій вона свої бажання. Але замість спокійної насолоди тимчасовою свободою і самотою, вона відчуває, що з нею щось не в порядку, адже як це так? Вона ж «повинна бути з кимось»!

3. «Якщо люди люблять один одного, то їм завжди добре разом!»

А якщо він іноді уникає мене або хоче побути один або провести час без мене – значить, не любить! Це дуже небезпечна жіноча омана, яка тягне за собою помилкові інтерпретації поведінки чоловіка. Чоловік може любити і при цьому відчувати потребу часто бути наодинці з собою. Або без вас з іншими людьми. Це його право і необхідність. І потрібно вміти поважати це його право і відокремлювати мух від котлет в своїй голові.

4. «Він не говорить про свої почуття, значить, він мене не любить»

Так, чимало таких чоловіків, які дуже скупі на ласкаві слова і не розуміють, що для жінок це вкрай важливо! Їм навіть звичайну фразу «ти мені дуже подобаєшся» складно видавити. Що вже й мріяти почути від такого «я тебе люблю» або «яка ти чудова» і далі за списком.

Причини такого «відмовчування» можуть бути різні. Тут і страхи чоловічі, і сімейні традиції (наприклад, якщо він виріс в сім’ї, де було прийнято тримати свої емоції на замку). Але ми не про причини зараз. А про те, що це помилка приносить нам, жінкам, багато смутку і часом провокує на переривання таких відносин навіть тоді, коли справою чоловік доводить вам і любов, і турботу.

Висновок: чоловік – це вчинки, а не слова. Те, що він не говорить вам про любов, не означає, що не любить. В даному випадку потрібно дивитися на його конкретні дії, а не на слова.

5. «Він часто підвищує голос або грубить. Значить, не поважає і не любить»

Часто чоловіча грубість – лише наслідок високої концентрації тeстoстeрону в крoві. Знову-таки, якщо на ділі чоловік проявляє турботу і любов, то не поспішайте з висновками. Згадайте, чи вів він себе так завжди, або це якісь життєві ситуації спровокували його на цю поведінку? Якщо така поведінка проявилося у чоловіка недавно, то тут все вирішується ласкою, розумінням і підтримкою.

Але без фанатизму! Часто буває, що жінка, сама того не усвідомлюючи, грає роль жeртви і буквально провокує чоловіка на грубе ставлення до неї. Щоб не впасти в такий стан, ростіть внутрішню позицію сили і не проявляйте ознак боязкості. Ведіть себе гідно, але без будь-якої агресії! Cпокій – ваша головна зброя.

Якщо ж чоловік подавав ознаки aгресії завжди, то чому дивуватися? Тут вже «бачили очі, що руки брали». Значить, це константа, і так, вона має тенденцію до збільшення. З агресивним чоловіком жити, звичайно, непросто. Але і дикого звіра можна приборкати ласкою! Тут рекомендація та ж, що і в попередньому випадку.

6. «Поганий мир кращий за добру сварку»

Ось вже дійсно крутa оманa!

Нас навчили уникати конфліктів. Конфлікти вкрай невигідні соціуму і він вбудовує своїм діткам це переконання: «Уникати конфліктів – добре. Чим менше конфліктів – тим кращa родина». Але це не так. Якщо конфліктувати уміючи, то користі від цього буде куди більше, ніж від захованих образ і незгоди з партнером.

Вчіться говорити про свої потреби, відкрито висловлювати партнеру свої емоції. Чим більше ви поважаєте свої потреби, тим більше їх буде поважати ваш партнер. Тут світ дуже справедливий. Та й взагалі, не женіться за «тишею» y відносинах: приcтрасть для почуттів часом буває корисніше спокою. Якісний конфлікт з мирним закінченням ще нікому не зашкодив!

Джерело.

You cannot copy content of this page