fbpx

6 знаків Зодіаку, у яких у квітні може змінитися життя і перш за все у фінансовій сфері

З 4 квітня до останнього дня місяця Меркурій буде рухатися по двом найбільш «грошовим» знакам Зодіаку – спочатку він буде в Овні, а потім у Тельці. Головний фінансовий покровитель всіх людей буде дуже сильним майже весь квітень, що не може не позначитися сприятливо на заробітках.

Овен

Для Овнів Меркурій є досить важливою планетою, так що її енергетична активність позначиться на фінансовій удачі тільки позитивним чином. Овнів чекає яскравий місяць, в який вони зможуть отримати масу нових знань і досвіду. Потрібно прислухатися до того, що говорять навколишні люди. Також корисно дивитися навчальні матеріали в інтернеті, записуватися на курси підвищення майстерності.

Близнюки

Меркурій – один з головних покровителів Близнюків. Перша половина місяця для цих людей стане найбільш приємною. До 18 квітня планета перебуватиме в Овні, що допоможе Близнюкам сфокусуватися на роботі і справах. Позитивний настрій планети добре позначиться на їх інтуїції. Представникам цього Знака потрібно частіше звертатися за допомогою до внутрішнього голосу. Він їх не підведе.

Діва

У Дів в квітні буде величезна кількість нових можливостей. Можна міняти роботу, займатися пошуками нових захоплень і відкривати новий бізнес. Зірки і планети подарують їм впевненість в собі і силу волі, а у фінансовій сфері це дорогого коштує. У цьому місяці можна здійснювати обмін валюти, займатися шопінгом, робити дорогі покупки. Меркурій допоможе Дівам знайти втрачені раніше речі. Це можуть бути ключі від машини, гроші, банківські картки та інше.

Терези

Терезам пощастить, якщо вони відправляться у відрядження або будуть знаходитися в роз’їздах весь місяць. Фінансовий успіх чекає на тих, хто працює за кермом. Це можуть бути далекобійники, таксисти, водії швидкої допомоги. Астрологи радять Терезам економити час, а не гроші. Саме час стане найголовнішим ресурсом квітня. Гроші можна витрачати на розваги, подарунки близьким людям, відпочинок.

Водолій

У Водоліїв починається час, коли можна сміливо братися за нові справи і проекти. Великий успіх їх може очікувати в нових починаннях. Це не означає, що потрібно забувати про старі справи і обов’язки. Якщо виконати всі справи вчасно, то можна заробити бонус до зарплати, отримати підвищення. Всім, хто працює сам на себе, бажано підвищити продуктивність і менше лінуватися. Меркурій допоможе збільшити доходи, але вони будуть пропорційні докладеним зусиллям.

Риби

До 18 квітня включно вони будуть сповнені сил і енергії. Ці сили краще пустити на вирішення накопичених проблем у фінансовій та робочій сферах. З 19 квітня Меркурій у Тельці допоможе Рибам досягти успіху в просуванні нових ідей і в їх розробці. Риби є найбільш творчим Знаком Зодіаку, але в третій декаді квітня їх таланти можуть принести їм ще більші результатів, ніж зазвичай. Головне – не боятися нових відкриттів.

You cannot copy content of this page