6 знаків Зодіаку, які не вміють поводитися з грошима

Стрілець

Стрілець дуже працьовитий, тому знайти йому гроші неважко, все залежить від того, що він хоче з ними робити. Якщо він почне пригоду, то обов’язково витратить всі свої фінансові ресурси.

У нього часто виникають борги і несподівані витрати. Отже, йому краще набратися досвіду, ніж мати величезну суму на рахунку.

Риба

Риба буде готова роздати заощадження безхатькам, навіть якщо це означає, що їм доведеться кілька днів бути без їжі. Риби безкорисливі, і для них завжди важливіше допомагати іншим. Вони завжди щедрі на подарунки на благодійність, роздають гроші бідним.

Вони завжди думають допомогти людям будь-якими способами, в тому числі матеріальними. Але коли Риби цього не роблять, вони витрачають гроші на книги, музику або поїздки в місця, які їх надихають.

Водолій

Водолій не може протистояти новим технологіям. Він чекає на вихід нового телефону. Він активно стежить за новинами і коли щось нове з’являється, він дійсно готовий це купити.

Хоча Водолій намагається бути фінансово відповідальним, йому важко це отримати, тому що дуже важко поєднати ці дві речі.

Лев

Лев намагається бути обережним і чесним з грошима, але дуже жадібний до імпульсивних покупок.

Він любить дарувати неймовірно дорогоцінні подарунки своїм рідним, друзям, близьким і навіть собі. Лев не купує дешеві речі, він любить розкіш.

Лев любить балувати себе, а якщо хоче зробити масаж або манікюр, то йде в найдорожчий салон міста.

Терези

Терези занадто щедрі. Вони намагаються стежити за своїми фінансами та мають запаси на важкий день, але їм це не завжди вдається.

Вони люблять допомагати комусь або використовувати гроші, щоб хтось переміг. Щастя за гроші не можна купити, але в багатьох випадках вони, безумовно, необхідні.

Близнюки

Близнюки неоднозначні, коли справа стосується грошей. З одного боку, вони відкладають гроші на майбутнє, а з іншого – ризикові.

Близнюки люблять інвестувати в речі та системи, що швидко розвиваються, які повинні приносити хороший прибуток, але опиняються в фінансових ризиках.