6 знаків Зодіаку, яким доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, зруйнованими планами і пошуками нового шляху після 23 травня

Згідно прогнозу, травень не буде особливим в цьому році, але до кінця місяця напруга буде зростати.

З 23 травня астролог порадила не укладати будь-яких угод з нерухомістю, призупинити всі види спілкування з державними інстанціями і пошуки нової роботи через ретроградність Сатурна. “Всі ці питання з 23 травня йдуть назад. Починають гальмувати”, – попередила Володіна.

Найбільше в кінці весни постраждають шість знаків зодіаку. Їм доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, зруйнованими планами і пошуками нового шляху, написала вона в своєму Instagram.

Телець

Для Тельців в травні загостриться грошове питання. Сприяти цьому буде й інгрес Венери в Близнюках. Щоб вийти із ситуації з мінімальними втратами, астролог порадила легше ставитися до проблеми, переглянути систему витрат в тому числі на близьких людей. “Прийшов час, коли вони повинні підставити вам плече, а не навпаки”, – додала вона.

Скорпіон

Представникам цього знака початок травня загрожує серйозними збоями в планах, однак рішення буде знайдено вже в першій половині місяця. Хоча друга половина місяця відкриває період відпочинку, не варто випускати кермо влади з рук. В останніх числах місяці домашні справи підкинуть непросте фінансове завдання.

Риби

Для Риб настає час звернути з дороги і знайти, що потрібно “під іншими ялинками-берізками”. Астролог порадила їм подивитися на головні справи без старих схем і шаблонів, які вже не працюють. За нові шляхи життя побалує несподіваними подарунками в наступні 2-3 місяці.

Водолій

Водоліям краще використовувати час до середини травня, поки є сили і енергія. В останній декаді місяця Сатурн розверне назад до самої осені, що пригальмує всі справи і змусить переглянути звичну стратегію.

Діва

У Дів успіхи будуть чергуватися з проколами, а радості потемніють через обман з боку когось з близьких. Доведеться докорінно змінити ставлення до питання.

Рак

Через Меркурій і Венеру в житті Раків стане більше закритості. Хоча зовнішній бойовий запал і працездатність нікуди не підуть, краще використовувати місяць для завершень старих проектів. Крім того, останній місяць весни як ніколи підходить для нових грандіозних планів на найближче майбутнє.