fbpx

6 знаків Зодіаку, яким доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, зруйнованими планами і пошуками нового шляху після 23 травня

Згідно прогнозу, травень не буде особливим в цьому році, але до кінця місяця напруга буде зростати.

З 23 травня астролог порадила не укладати будь-яких угод з нерухомістю, призупинити всі види спілкування з державними інстанціями і пошуки нової роботи через ретроградність Сатурна. “Всі ці питання з 23 травня йдуть назад. Починають гальмувати”, – попередила Володіна.

Найбільше в кінці весни постраждають шість знаків зодіаку. Їм доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, зруйнованими планами і пошуками нового шляху, написала вона в своєму Instagram.

Телець

Для Тельців в травні загостриться грошове питання. Сприяти цьому буде й інгрес Венери в Близнюках. Щоб вийти із ситуації з мінімальними втратами, астролог порадила легше ставитися до проблеми, переглянути систему витрат в тому числі на близьких людей. “Прийшов час, коли вони повинні підставити вам плече, а не навпаки”, – додала вона.

Скорпіон

Представникам цього знака початок травня загрожує серйозними збоями в планах, однак рішення буде знайдено вже в першій половині місяця. Хоча друга половина місяця відкриває період відпочинку, не варто випускати кермо влади з рук. В останніх числах місяці домашні справи підкинуть непросте фінансове завдання.

Риби

Для Риб настає час звернути з дороги і знайти, що потрібно “під іншими ялинками-берізками”. Астролог порадила їм подивитися на головні справи без старих схем і шаблонів, які вже не працюють. За нові шляхи життя побалує несподіваними подарунками в наступні 2-3 місяці.

Водолій

Водоліям краще використовувати час до середини травня, поки є сили і енергія. В останній декаді місяця Сатурн розверне назад до самої осені, що пригальмує всі справи і змусить переглянути звичну стратегію.

Діва

У Дів успіхи будуть чергуватися з проколами, а радості потемніють через обман з боку когось з близьких. Доведеться докорінно змінити ставлення до питання.

Рак

Через Меркурій і Венеру в житті Раків стане більше закритості. Хоча зовнішній бойовий запал і працездатність нікуди не підуть, краще використовувати місяць для завершень старих проектів. Крім того, останній місяць весни як ніколи підходить для нових грандіозних планів на найближче майбутнє.

You cannot copy content of this page