fbpx

7 фраз, які допоможуть вам залучити гроші та успіх

Енергетика слів здатна на багато що. Від того, як ви будете налаштовані в момент виголошення тих чи інших слів, безпосередньо залежать ваша удача й успіх.

Кожна людина мріє про вільне життя, не обтяжене турботами про додаткові заробітки без надмірних зусиль. Експерти підібрали найбільш значущі фрази, які допоможуть вам залучити в своє життя успіх і процвітання. Не забувайте повторювати їх щодня, щоб впевненість росла у вас з кожним днем. Використовуйте позитивно забарвлені вирази і в повсякденному житті, і тоді домашню роботу ви будете виконувати в рази швидше.

«Я успішний»
Ця фраза перекреслить невдачі минулого і немов відріже вас від негативу, який ви самі на себе наговорюєте. З таким твердженням потрібно починати будь-які справи, навіть якщо вони здаються вам надзвичайно складними. Енергетика слів допоможе вам набути впевненості в своїх силах і контроль над ситуацією.

“Удача зі мною”
Якщо перед вами непроста справа і вам потрібно дещиця удачі, то скажіть цю фразу. Її можна промовляти, дивлячись в дзеркало, щоб зарядитися позитивом і без зусиль «проскочити» непоміченим повз неприємностей.

“Мрії збуваються”
Навіть сама нездійсненна мрія має право на життя. Мріяти не тільки не шкідливо, але й корисно. Фантазії допомагають розвинути уяву, а за допомогою сили думки ви залучите в життя і успіх, і достаток.

“Я люблю”
Ця фраза дасть вам можливість щиро полюбити свою роботу. З її допомогою будь-яка рутина може перетворитися в захоплюючу гру, де ви ставите перед собою цілі і долаєте перешкоди, які не здаються такими вже складними. Улюблена справа відразу ж перетворюється в успішну.

“Я вдячний”
Дякувати треба не тільки людей, які прийшли вам на допомогу, виручили в складній ситуації і підказали вірний шлях до успіху. Дякуйте себе за те, що змогли подолати труднощі, виконати чергову, хай і незначну справу на шляху до мети. Подяка підштовхне вас до нових успіхів.

Читайте також: 7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

“Я зможу”
Людина може подолати все, що наказано їй долею, а також змінювати її за своїм бажанням. Якщо ви можете зробити крок, значить, зробите і десять у напрямку до свого добробуту. Будьте впевнені в собі і виховуйте силу волі.

“Я здоровий”
Здоров’я є невід’ємною частиною вашого успіху. Якщо ви не будете відчувати симптоміи нездужання, то зможете виконати масу корисних і потрібних справ. Зміцнюйте імунітет і не забувайте частіше нагадувати собі про те, що ви здорові.

Джерело.

You cannot copy content of this page