fbpx

7 головних звичок пpивaбливих жінок

Закон тяжіння свідчить: ви не притягуєте те, що хочете. Ви притягуєте те, чим являєтеся самі.

Перед вами 7 ознак вельми привабливих людей

1. Почуття гумору

Часом життя може бути складним. Ми стикаємося з різного роду проблемами, які не в змозі пройти навіть найбільш сильні серед нас. Таким чином, здатність відчувати себе невимушено і сміятися часом є важливим атрибутом. Зайве говорити, що почуття гумору притягує як у друзів, так і  потенційних партнерів. Хто хоче бути весь час сумним?

2. Пpистрасть до життя

Велика частина людей цінує пpистрасть, яку здатні втілити інші.  Сказати, що життя – ніщо без пpистрасних перспектив, не стане перебільшенням. Всім необхідно те, заради чого можна жити і навіть боротися. Пpистрасть приваблива, тому що вона, як правило, безкорислива. Ми можемо якось орієнтуватися в життєвому вирі подій тоді, коли глибоко віримо в свою місію – будь то друзі, родина, любов, робота або щось ще.

3. Здатність до прийняття рішень

Рішучість приваблива, тому що вона показує почуття заданого курсу. Це якість, мабуть, найбільш приваблива для потенційного партнера, оскільки здатність приймати складне рішення – це те, що, в кінцевому підсумку відбудеться. Чого не скажеш про необачність. Раціональна рішучість – це приваблива і все більш незвичайна риса, яку можна знайти в іншої людини.

Читайте також: В одній хаті — з двома чоловіками. З молодшим ділить cпaльню, зі старшим – господарку

4. Доброзичливий настрій до інших

Ми прагнемо бути в оточенні тих людей, які добрі по відношенню до своїх оточуючих. Для багатьох з нас – це не тільки показник привабливості, а й вимога. Це означає бути добрим до незнайомих людей і друзів. Здатність висловлювати співчуття і проявляти доброту – все це означає бути хорошою людиною.

5. Відкритість

Замкнутість – це ознака невігластва. Відкриті люди завжди відкриті до спілкування і притягують до себе багато людей.

6. Відображення впевненості

На практиці це може виявитися складним заняттям. Велика частина людей відчуває невпевненість, але деякі здатні зосередитися на речах, які роблять їх хорошими людьми. До того ж почуття впевненості не тільки привабливе, але і заслуговує на повагу.

7. Прийняття інших

Скільки конфліктів відбувається зараз через просте небажання однієї людини прийняти інших людей з іншими поглядами. Немає необхідності говорити про те, що люди, які приймають інших, мають тенденцію до притягнення тих же дій. До того ж у приймаючої сторони більше шансів проявити свою любов.

Джерело.

facebook