7 липня – енергетично сильний і магічний день, коли можливо все: гороскоп для кожного

Овен

Черговий тиждень навряд чи почнеться з яскравих змін. Це день перепочинку, врівноваженого спілкування. Можливо, вам знадобиться зустрітися з клієнтом, відвідати свого лікаря або юриста. В ході переговорів уточнюйте деталі, але не чекайте від другої сторони кардинальної зміни позицій.

Телець

Тельцям сьогодні необхідно враховувати високий ризик різних спотворень. У ситуації, що склалася вам так само легко помилитися щодо свого минулого, сьогодення і майбутнього. Досить однієї невірної деталі, щоб «попливла» картина в цілому.

Близнюки

Вірогідні емоційні проблеми у родині і з протилежною статтю. Слід проявляти розсудливість в громадських ситуаціях. Проявіть обережність у вирішенні фінансових питань. Можливий занепад сил.

Рак

Раків аж до ночі буде супроводжувати потік натхнення. Його джерелом може виявитися партнер, дитина, сильне почуття, авантюрний спільний проєкт. Можливо, ви ще раз спробуєте здійснити свою старовинну грандіозну мрію. У будь-якому випадку, буде високим рівень вашої захопленості.

Лев

Левам в будь-якій ситуації важливо прийти до миру з собою. Утримати внутрішню рівновагу допоможе контакт з близькими людьми, глибинне відчуття єдності з сім’єю, родичами, предками. Сьогодні не забороняється сентиментальність, не зашкодить усамітнення, занурення в спогади, в медитативний стан.

Діва

Дівам варто змиритися з неможливістю точно передбачити майбутнє: в справу може вступити випадковий фактор, що не залежить від волі конкретних людей. Невизначеність виявиться благом, якщо стане стимулом для самовдосконалення, хорошої гри, завершення важливої справи, сумлінного виконання обов’язків.

Терези

Ваше життя вимагає чергової реорганізації. Можливо, це стало необхідним у зв’язку з родом ваших занять, зміною смаків і планів, появою нових відносин або розривом старих. Розпочніть з належних вам володінь (кімнати, квартири, будинку, прилеглої до житла території). Не лякайтеся труднощів, але будьте готові до обмежень.

Скорпіон

У цей день можливості Скорпіонів обмежені. Багатьом Скорпіонам доведеться рахуватися з формальностями, партнерськими зобов’язаннями, професійними стандартами, демонструвати законослухняність і лояльність на чужій території. Можлива тимчасова ізоляція або обмеження в правах.

Стрілець

Стрільці мають право поводитися невимушено, але не варто розуміти свободу буквально і порушувати всі пристойності. Небажано піддаватися негативним імпульсам, наприклад, бажанням взяти реванш за минулі поразки і приниження.

Козоріг

Для Козорогів настав один з вдалих моментів, коли просто необхідно щось зробити для просування планів. Більшість Козорогів сьогодні добре орієнтується в обстановці й інстинктивно вибере правильну тактику, але можливі і прорахунки. Зірки натякають, що в цей день вам варто стати трохи делікатнішими, проявити побільше чуйності до чужих потреб і не ігнорувати тонкі зміни психологічної атмосфери.

Водолій

Водоліям сьогодні не варто вступати в переговори, а в спонтанних неминучих бесідах не озвучувати свої поточні цілі і не зачіпати малоприємні теми. Ваше почуття гумору в цю добу може залишати бажати кращого, особливо, коли оточуючі намагаються пожартувати конкретно над вами.

Риба

Багатьом Рибам сьогодні краще залишатися глядачами, а не учасниками подій. Не рекомендуються радикальні методи боротьби з обставинами, надто інтенсивні лікувальні заходи, наполегливі любовні ініціативи: зусилля можуть пропасти даремно або принести шкоду. Енергійні дії доречні, якщо ви артистичні, експансивні, відчуваєте потребу в публіці.