fbpx

7 листопада складний Молодик в Скорпіоні: як захистити себе від проблем і залучити добробут

7 листопада – Молодик в Скорпіоні, в цілому активний і сприятливий день. Яких правил потрібно дотримуватися в цей день, щоб уникнути неприємностей і залучити позитивну енергетику Місяця?

Молодик – це час фізичної активності, тому астрологи радять провести цей день продуктивно, вирішуючи важливі питання, не боятися братися за складні завдання і нові горизонти. Намагайтеся бути в тонусі, щоб з легкістю впоратися з поставленими завданнями і не залишати ніяких справ “на потім”. Не плануйте на сьогодні важливих справ, існує ймовірність зриву намічених планів, вирішуйте поточні справи в міру їх надходження.

Здоров’я. Молодик настане відразу після сильної магнітної бурі, енергетика людини буде ослаблена, тому намагайтеся бути особливо уважними до свого здоров’я, більше гуляти і рухатися, займатися легкими фізичними вправами. Якщо в цей день захворіти, то одужання буде довгим.

Гроші. Молодик – не час для великих покупок, фінансових вкладень і розтрат. У народі кажуть, що якщо в Молодик витратити велику суму грошей, можна позбутися фінансової удачі і збідніти. Також не варто в цей день давати або брати гроші в борг.

Любов, кохання. День продуктивний для тих у кого є друга половинка. Дуже корисно проводити час разом і займатися спільними справами, це зблизить пару в емоційному плані. Люди, які знаходяться в пошуках коханої людини повинні бути уважніші, інакше можуть втратити шанс зустріти свою долю.

Читайте також: Які числа приносять щастя знакам Зодіаку: дізнайтеся ваше число

Емоції. Місяць в Скорпіоні схиляє людей до заздрості, гордості і пихатості, тому контролюйте прояв цих емоцій. Будьте чесні перед самим собою. Проявляйте до людей більше щирості і любові.

Спілкування. В Молодик будьте обережні в спілкуванні з людьми, остерігайтеся маніпуляторів і енергетичних вампірів. Не довіряйте людям і не сприймайте їх слова за чисту монету, можливий обман і зрада, навіть від найближчих. Пам’ятайте, всі погані вчинки, скоєні в цей день, повернуться до вас в подвійному обсязі.

Джерело.

You cannot copy content of this page