fbpx

Які числа приносять щастя знакам Зодіаку: дізнайтеся ваше число

У кожної людини є своє вдале число. Числа-покpoвителі є у всіх знаків Зодіаку.

У чому відмінність нумерології і астрології і чи не суперечать вони одна одній? Ці два напрямки йдуть рука об руку. Гороскоп розповідає і допомагає розкрити внутрішні особливості людини, а нумерологія направляє його долю в правильне русло.

Як користуватися числами на удачу?

Нумерологи радять максимально використовувати число-талісман в життя. Встановлюйте їх на паролі, вибирайте номера на машину з цими цифрами, повісьте їх в рамках у будинку і на роботі. Або купіть кулон з цим числом. Також хороший варіант зробити тату, тоді щаслива цифра буде завжди з вами.

Овен
Овнами повинна керувати цифра 4. У цьому числі закладені всі чотири стихії: Вогонь, Вода, Повітря та Земля. Четвірка допомагає приборкати запал енергійних Овнів, направити ці сили в спокійне русло і збільшити здібності до навчання. Також їм близька цифра – 8. Використовуючи це число в життя, можна поліпшити пам’ять і уважність.

Телець
Тельці повинні ходити під цифрою 1. Присутність одиниці в життя допоможе зменшити їх егоїстичність, знайти любов і завести друзів. Підходить їм і число 8, яке допоможе врівноважити запальний характер Тельців.

Близнюки
Трійка для Близнюків повинна стати їх покровителем. Число 3 пробудить силу, безстрашність, допоможе позбавитися від зайвого в житті і направить на духовну стезю. Ця цифра допоможе пережити втрати і додасть душевних сил.

Рак
Ідеальне число для Раків – 5. П’ятірка допоможе бути твердим, рішучим, «навчить» допомагати оточуючим не на шкоду собі. Завдяки їй, Риби стануть стійкими під час кризи відносин і розставання.

Лев
Леви повинні жити під покровом двох знаків відразу – 6 і 9. Вони доповнюють один одного. Число 6 допомагає Левам налаштуватися на фінансовий успіх. Дев’ятка навчить Левів планування, зробить їх стійкими і пунктуальними. Ці два числа урівноважать і збалансують життя яскравих Левів.

Діва
Нумерологи радять Дівам звернути увагу на сімку і двійку. Перше число допоможе побороти епізодичні ревнощі у Дів, яка істотно псує відносини. А двійка додасть впевненості в тих ситуаціях, де представники цього знака Зодіаку відчувають себе скуто. Також ця цифра допоможе доводити всі справи до кінця.

Терези
Терезам потрібно число, яке допоможе їм згладити імпульсивність. Такою енергією володіє п’ятірка. Вона «вчить» гарненько обміркувати всі за і проти перед прийняттям рішення. Ще вона зробить Терезів сконцентрованими і більш уважними.

Скорпіон
Скорпіонам потрібно оточити своє життя цифрою 1. Одиниця допоможе їм навчитися покладатися не тільки на себе, а й на тих, що оточують. А також не боятися просити допомоги. Ця цифра зробить закритих Скорпіонів більш розкутими і товариськими, а також допоможе знайти любов.

Стрілець
Мстиві Стрільці можуть зіпсувати свою репутацію цією поганою рисою характеру. Заспокоїти палкий норов допоможе число 3. Ви побачите, як уїдливість і мстивість підуть на другий план. Трійка направить запал в правильне русло і «навчить» не зациклюватися на невдачах.

Козеріг
Козерогам не вистачає товариськості. Вони не вміють розташовувати людей до себе. Допоможуть знизити емоційну напругу у представників цього знака Зодіаку два числа – 1 і 6. Вони розкриють емоційність Козерогів і піднімуть самооцінку.

Читайте також: 10 речей, які руйнують енергетику вашого будинку і притягують невдачі

Водолій
Водолії занадто залежні від людей. До останнього вони вірять в їх добрі якості і намагаються не розривати зв’язку, навіть з найбільш неприємними особистостями. Тому вони повинні в своє життя додати дев’ятку. Це число «навчить» вибудовувати особисті кордону, правдиво подивитися на інших людей, зробить Водоліїв більш рішучими, щоб розірвати токсичні відносини.

Риби
Невпевненим Рибам потрібно ходити під покровом четвірки. Вона допоможе підвищити самооцінку і не зациклюватися на стpaхах про майбутнє. Важливо ввести в своє життя ще і цифру 5. Вона додасть сил і «навчить» швидко відновлюватися після роботи. Два ці числа зарядять життя Риб на позитив.

Джерело.

You cannot copy content of this page