fbpx

7 найсильніших слів у житті жінки, які притягують щастя

Кожна жінка бажає щастя собі своєї сім’ї. Для того, щоб залучити добрі сили Всесвіту і знайти радість життя, позбутися від проблем і досягти успіху, не потрібно прикладати титанічних зусиль. Головне – вірити в свої сили і контролювати свій язик. Благі слова мають неймовірну силу, з їх допомогою можливо багато чого змінити в своєму житті на краще. Найголовніше – це віра! Саме томуми пропонуємо вашій увазі 7 Найсильніших слів в житті жінки. Притягуємо щастя!

Зовсім не дарма, наші предки проговорювали різні зaмoви, які допомагали від різних бiд. Вся справа в тому, що слова, часто проголошувані нами, відкладаються на підсвідомості і викликають особливу реакцію організму, впливаючи на нашу поведінку і життя в цілому. Тому якщо проблеми не дають вам спокою, і ви хочете поліпшити своє життя, почніть промовляти ці слова. Нехай ваше майбутнє буде світлим і щасливим!

Благополуччя
Слово складається з двох частин, і якщо переставити їх місцями, ми побачимо поєднання «отримувати благо». Якщо ви будете часто вживати це слово, і особливо якщо будете бажати благополуччя іншим людям, ви дійсно почнете отримувати благо від життя і повернете до себе удачу.

Удача
Так, удача любить, коли її кличуть по імені. Але вживати це слово потрібно впевнено і тільки з позитивним настроєм. Ніяких «Ах, якби мені посміхнулася удача». Замість цього потрібно говорити «Я вірю, що удача посміхнеться мені сьогодні».

Надія
Надія змушує людину зібрати сили в кулак і рухатися далі навіть в найважчих ситуаціях. Говоріть «Я сподіваюся на краще», і удача обов’язково вас почує і виправдає сподівання.

Кохання
Здатність любити себе і навколишній світ – запорука успіху, який не любить зачерствілого людей. Нагадуйте, говоріть близьким про свої почуття, і не бійтеся зізнатися у своїй любові до світу. Скажіть: «Я люблю цей світ за його красу і можливості, які він відкриває переді мною». І світ поспішить відповісти вам взаємністю.

Подяка
Фортуна повертається спиною до тих, хто здатний тільки отримувати, не віддаючи нічого натомість. Тому за свої успіхи дякуйте – вимовляючи саме слово «дякую» – близьких людей, обставини, які тих, вдало склалися, хто надав вам нехай і несуттєву, але допомогу, і наступного разу удача знову не відмовить вам у своїй прихильності.

Впевненість
Впевненість – одне з основоположних почуттів щасливих людей. Якщо ви повірите в себе, то Фортуна подарує вам прихильність. Часте повторення цього слова допоможе вам відчути впевненість в своїх силах, переконати себе в своїй вірі, навіть якщо спочатку ви мали сумніви.

Читайте також: І багата, і успішна, і здорова, а така нещасна

Довіра
Для того, щоб обставини складалися вдало, потрібно довіряти життя. Перед важливою для вас справою частіше говоріть про довіру: «Я відчуваю довіру по відношенню до життя. Я знаю, що життєві обставини складуться на мою користь»

Джерело.

You cannot copy content of this page